Prečo práve Alfaparf Milano Style Stories Extreme Hairspray 500 ml?
Udržte svoj účes čo najdlhšie pod kontrolou a vyjadrite svoju osobnosť kreatívnym stylingom. Lak na vlasy Alfaparf Milano Style Stories Extreme Hairspray poskytuje extra silnú fixáciu účesu, dlhotrvajúce štruktúrované výsledky a brilantný lesk. Zloženie obohatené o výťažok z rastliny moringy olejodárné chráni vlasy pred voľnými radikálmi, neutralizuje nežiaduce pachy a predlžuje pocit čistých vlasov. Ľahká textúra laku nezanecháva žiadne zvyšky vo vlasoch, ľahko sa vyčesáva, nezaťažuje ani nezlepuje, umožňuje perfektné tvarovanie účesu, ktoré vydrží celý deň a zároveň udržuje pružnosť a lesk vlasov. Vhodný pre všetky typy prírodných aj farbených vlasov.

Moringa Olejodárná: Bohatá na vitamíny a antioxidanty, chráni vlasy pred voľnými radikálmi, neutralizuje nežiaduce pachy a predlžuje pocit čistých vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Lak na vlasy s extra silnou fixáciou,
  • umožňuje tvorbu výrazných a kreatívnych účesov,
  • maximálna kontrola a dlhotrvajúce výsledky,
  • udržuje vlasy pružné a lesklé bez pocitu zaťaženia či zlepenia,
  • ľahko sa vyčesáva a nezanecháva žiadne zvyšky vo vlasoch,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Alfaparf Milano Style Stories Extreme Hairspray 500 ml?
Lak na vlasy Alfaparf Milano Style Stories Extreme Hairspray najskôr dôkladne pretrepte a potom nastriekajte na suché vlasy zo vzdialenosti 25 - 30 cm od hlavy. Pre dosiahnutie maximálneho objemu nastriekajte lak priamo ku končekom.
Zloženie Alfaparf Milano Style Stories Extreme Hairspray 500 ml
Alcohol Denat – Butane – Propane – Isobutane - Acrylates/Octylacrylamide Copolymer – Methylal – Amonimethyl Propanol – Dimethicone – Ethylhexyl Palmitate – Parfum (Fragrance) – Triethyl Citrate – Hexyl Cinnamal – Glycerin – Linalool – Aqua (Water, Eau) – Citral – Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil – Phenoxyethanol – Moringa Pterygosperma Seed Extract

Značka Alfaparf Milano je popredným svetovým menom v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy, ponúkajúcim inovatívne produkty a technológie pre farbenie, starostlivosť a styling vlasov. S dlhoročnou históriou a vášňou pre krásu, Alfaparf Milano spája luxusnú starostlivosť s kreativitou a špičkovým výkonom pre dosiahnutie nádherných vlasov.