Prečo práve Alfaparf Milano Style Stories Sculpting Hairspray 250 ml?
Vyjadrite svoju osobnosť kreatívnym a odvážnym účesom, ktorý vydrží v perfektnom tvare po celý deň aj noc. Extra silný fixačný sprej Alfaparf Milano Style Stories Sculpting Hairspray umožňuje dlhotrvajúce tvarovanie vlasov, štýlový vzhľad a maximálnu fixáciu. Zloženie obohatené o výťažok z rastliny moringy olejodárné chráni vlasy pred voľnými radikálmi, neutralizuje nežiaduce pachy a predlžuje pocit čistých vlasov. Extra silný fixačný sprej na báze hmly nezanecháva žiadne zvyšky vo vlasoch, ľahko sa vyčesáva, nezaťažuje ani nezlepuje, umožňuje perfektné tvarovanie účesu, ktorý má maximálnu odolnosť a zároveň udržuje vlasy pružné, ľahké a žiarivo lesklé s bohatým objemom od korienkov. Fixačný sprej je vhodný pre všetky typy prírodných aj farbených vlasov.

Moringa Olejodárná: Bohatá na vitamíny a antioxidanty, chráni vlasy pred voľnými radikálmi, neutralizuje nežiaduce pachy a predlžuje pocit čistých vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Extra silný fixačný sprej,
  • umožňuje kreatívny, odvážny styling vlasov,
  • maximálna odolnosť a dlhotrvajúce výsledky,
  • dodáva účesu požadovaný tvar, objem a lesk,
  • udržuje vlasy pružné bez pocitu zaťaženia či zlepenia,
  • ľahko sa vyčesáva a nezanecháva žiadne zvyšky vo vlasoch.
Ako použiť Alfaparf Milano Style Stories Sculpting Hairspray 250 ml?
Fixačný sprej na vlasy Alfaparf Milano Style Stories Sculpting Hairspray najskôr dôkladne pretrepte a potom nastriekajte na suché vlasy zo vzdialenosti 25 - 30 cm od hlavy. Pre dosiahnutie maximálneho objemu nastriekajte sprej priamo ku končekom.
Zloženie Alfaparf Milano Style Stories Sculpting Hairspray 250 ml
Alcohol Denat – VA/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer – Aminomethyl Propanol – Parfum (Fragrance) – Dimethicone – Glycerin – Hexyl Cinnamal – Aqua (Water, Eau) – Lanilool – Citral – Phenoxyethanol – Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil – Moringa Pterygosperma Seed Extract

Značka Alfaparf Milano je popredným svetovým menom v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy, ponúkajúcim inovatívne produkty a technológie pre farbenie, starostlivosť a styling vlasov. S dlhoročnou históriou a vášňou pre krásu, Alfaparf Milano spája luxusnú starostlivosť s kreativitou a špičkovým výkonom pre dosiahnutie nádherných vlasov.