Prečo práve Alterna Caviar Moisture Leave-in Conditioning Milk 147 ml?

Dodajte svojim vlasom poriadnu dávku hydratácie a zjemnenie s obnovujúcim hydratačným bezoplachovým mliekom na vlasy od Alterna.Obnovujúce hydratačné mlieko zjemňuje vlasové vlákno, ktorému dodáva hebkosť a žiarivý lesk. Suché, lámavé vlasy sa razom stanú zamatovo hebké, pevné a hydratované.Vlastnosti:
  • Zlepšuje štruktúru vlasov,

  • dodáva hĺbkovú hydratáciu,

  • zanecháva vlasy hebké a lesklé,

  • vhodné pre suché lámavé vlasy,

  • chráni pred poškodením vlasov.Aktívne zložky:Kaviárový extrakt - obsahuje aminokyseliny a omega 3 mastné kyseliny, ktoré vyhladzujú vlasové vlákno a pridáva vlasom na lesku.Seasilk - zmes podmorských rastlín, ktoré vlasy hĺbkovo hydratujú a regenerujú, chráni vlasy pred lámaním.Color Hold - patentovaná technológia, ktorá uzamyká farbu a chráni ju pred vyblednutím a vymývaním.Enzymetherapy - podieľa sa na tvorbe keratínu a napomáha lepšiemu vstrebaniu ošetrujúcich látok do vlasu.Použitie:Naneste na umyté, uterákom vysušené vlasy a neoplachujte.


Špičková profesionálna vlasová kozmetika Alterna bola založená v roku 1997 v kalifornskom Beverly Hills. Táto luxusná vlasová kozmetika vznikla vďaka tomu, že v USA nebola k dispozícii vlasová starostlivosť, ktorá by bola luxusná, kvalitná a zároveň prírodná. Vďaka značke Alterna sa nemusíte rozhodovať medzi profesionálnov, klinicky overenú a prírodnou starostlivosťou. Alterna spĺňa všetky tieto požiadavky a viac. O kvalite a účinnosti svedčí okrem iného špičková holywoodskom klientela, v ktorej nechýbajú celebrity ako je napríklad Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Hayden Panetierre a Jessica Alba.

Luxusné vlasové produkty značky Alterna sú predovšetkým známe svojím obsahom vysoko kvalitných a jedinečných prírodných zložiek. V ich produktoch nájdete vysoko účinné látky, ako je napríklad extrakt z kaviáru, morské bioaktívne látky, certifikované organické rastlinné výťažky a taliansky hľuzovkový olej. Produkty neobsahujú žiadne syntetické látky ako sú silikóny, parabény a ftaláty.