Prečo práve Alterna Caviar Replenishing Moisture Leave-in Smoothing Gelée 100 ml?

Dodajte svojim suchým vlasom poriadnu dávku hydratácie s novinkou od Alterna Caviar Moisture Leave-in Smoothing vyhladzujúcim hydratačným želé. Vysoko hydratačné zložky dodajú vašim vlasom hydratáciu, ochráni pred stratou vlhkosti a navyše vlasy dokonale zjemní a uhladí a tak sa nemusíte obávať nežiaducej krepatosti. V kombinácii s balzamom Alterna Caviar Style Satin Rapid Blowout dosiahnete lesku a nadýchanej hebkosti.Vlastnosti:
  • Hydratuje vlasy

  • poskytuje lesk a hebkosť

  • dodáva vlasom ľahkosť

  • chráni pred stratou vlhkosti

  • obsahuje výťažok z kaviáru a vitamín C

  • vhodné pre suché vlasy

  • bez sulfátov, parabénov, olejov a syntetických farbívPoužitie:Želé naneste na umyté, uterákom vysušené vlasy, neoplachujte. Môžete použiť aj do suchých vlasov pre finálnu úpravu.


Špičková profesionálna vlasová kozmetika Alterna bola založená v roku 1997 v kalifornskom Beverly Hills. Táto luxusná vlasová kozmetika vznikla vďaka tomu, že v USA nebola k dispozícii vlasová starostlivosť, ktorá by bola luxusná, kvalitná a zároveň prírodná. Vďaka značke Alterna sa nemusíte rozhodovať medzi profesionálnov, klinicky overenú a prírodnou starostlivosťou. Alterna spĺňa všetky tieto požiadavky a viac. O kvalite a účinnosti svedčí okrem iného špičková holywoodskom klientela, v ktorej nechýbajú celebrity ako je napríklad Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Hayden Panetierre a Jessica Alba.

Luxusné vlasové produkty značky Alterna sú predovšetkým známe svojím obsahom vysoko kvalitných a jedinečných prírodných zložiek. V ich produktoch nájdete vysoko účinné látky, ako je napríklad extrakt z kaviáru, morské bioaktívne látky, certifikované organické rastlinné výťažky a taliansky hľuzovkový olej. Produkty neobsahujú žiadne syntetické látky ako sú silikóny, parabény a ftaláty.