Prečo práve Angry Beards Antiperspirant Spray Becky Blossom 150 ml?

Či už lietaš ako magorka medzi škôlkou, prácou, nákupmi a krúžkami, rozbiehaš to skamoškama na oldies party, rozhicuje ťa pohľad na trénera vo fitku alebo sa orosíš z trápneho momentu, keď sexy správu pre svojho frajera omylom pošleš šéfovi antiperspirant Angry Beards Antiperspirant Spray Becky Blossom ťa zachráni v každom upotení situácii apostará sa o to, aby si bola v pohode, svieža a voňavá.

Koláče už len z rúry

Vonku tridsiatky, z teba leje, ako keby si ubehla maratón v dažďovom pralese, a muchy okolo padaj za letu. O Amazonku v podpazuší a kyslej puchu potu asi fakt nikto nestojí. Ešte, že je tu Fresh Pit, ktorý je spoločne s Antirubom tvoj najlepší parťák nielen na leto. Nenechaj nič na náhodu a špliechni ho na seba s dostatočným predstihom, než vyrazíš von alebo napríklad do fitka. Len tak budú mať všetky zložky dosť času začať poriadne makať na antipotiacej a antismradovej bariére. A ty budeš cítiť iba tak sebaistotou.

Jedinečné vlastnosti:
  • Už žiadny ulepený podpazušie a mokrý fľaky na tričku
  • Testované na divokých, upotených chlapoch
  • Svieža ovocno-kvetinová vôňa
  • Hrdo vyrobené v Slovensku
Ako použiť Angry Beards Antiperspirant Spray Becky Blossom 150 ml?

Odoberte viečko, pretrepte Angry Beards Antiperspirant Spray Becky Blossom a asi z 15 cm (pozor, je to o kúsok viac, než tvrdí chlapi) špliechni na čisté, suché podpazušie. S množstvom to vôbec nemusíš preháňať. Vôňa je síce jemná, ale nemusí sa za tebou ťahať vchodbe paneláka ešte hodinu po tvojom odchode.

Čím skôr, než vyrazíš von, na seba antiperspirant šplechneš, tým lepšie. Všetky zložky tak budú mať dosť času začať makať na tom, aby si sa cítila svieža ako letný vánok na tripe a nemala ulepený koláče v podpazuší.

Zloženie Angry Beards Antiperspirant Spray Becky Blossom 150 ml

Angry Beards Antiperspirant Spray Becky Blossom je vďaka svojmu zloženiu vhodné aj pre citlivú pokožku. Takže je fakt fuk, či si dračica s hrošou kožou, alebo éterická víla. Jednoducho to tam striekni. O správnu starostlivosť sa postarajte napríklad extrakt z bambuckýho masla alebo silice harmančeka bisabolol.

Zloženie:
Izobután, Propán, Hydrogenated Farnesene, Bután, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydroxylchlorid hlinitý, Parfém, Bisabolol, Stearalkonium Hectorite, Extrakt z bambuckého masla, Propylene parfumu (Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool).