Prečo práve Brazil Keratín Caffeine Hair Water Anti-Hair Loss Spray 100 ml?
Výživná vlasová voda s kofeínom a prírodnými výťažkami zamedzuje vypadávaniu vlasov a podporuje rast nových. Je vhodná pre mužov aj pre ženy, ktorí potrebujú posilniť vlasy a regenerovať vlasovú pokožku. Voda spevňuje, vypĺňa vlas a hĺbkovo vyživuje vlasové vlákno, ale zároveň zabraňuje ďalšiemu vypadávaniu vlasov.

Brazil Keratín Caffeine Hair Water Anti-Hair Loss Spray stimuluje vlasové korienky a podporuje rast nových vlasov. Regeneruje a hydratuje vlasy vďaka panthenolu, vitamínu E, extraktu zo žihľavy a zinku. Zlepšuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke, tým sa lepšie účinné látky dostanú k pokožke vlasov.

Keratín: Zvyšuje pružnosť a pevnosť vlasu a tým predchádza ich poškodeniu. Vlasy hydratuje a chráni pred vonkajšími vplyvmi – slnkom, mrazom, vetrom a pred extrémnymi teplotami.

Panthenol: Pomáha upevňovať vlasové kutikuly, ktoré zvlhčuje. Posilňuje vlasy a pôsobí ako prevencia lámaniu.

Kofeín: Dokáže stimulovať a podporovať rast vlasov.

Zinok: Posilňuje vlasy a pôsobí proti vypadávaniu.

Vitamín E: Stimuluje rast vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zabraňuje vypadávaniu vlasov,
  • podporuje rast nových vlasov,
  • stimuluje vlasové korienky,
  • zlepšuje krvný obeh vo vlasovej pokožke,
  • hydratuje a vyživuje vlasy,
  • spevňuje a vypĺňa poničený vlas,
  • príjemne prevonia vlasy.
Ako použiť Brazil Keratín Caffeine Hair Water Anti-Hair Loss Spray 100 ml?
Naneste podľa potreby ku korienkom vlasov a jemne vmasírujte. Prípravok sa neoplachuje! Odporúčame každodenné používanie na suché vlasy po dobu minimálne 3 mesiacov.
Zloženie Brazil Keratín Caffeine Hair Water Anti-Hair Loss Spray 100 ml
Aqua – Alcohol - Hydrolyzed Nettle Leaf Extract – Panthenol - Hydrolyzed Keratin – Caffeine - Tocopheryl Acetate - Zinc Pca – Allantoin – Parfum – Limonene – Linalool – Hydroxycitronellal - 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol
Česká vlasová kozmetika BK Brazil Keratin vyniká predovšetkým vďaka vysokému podielu keratínu, obsiahnutému vo všetkých svojich produktoch. Produkty obsahujú vyššiu koncentráciu špeciálne upraveného keratínu než štandardné vlasové prípravky. Produkty BK Brazil Keratin si dokážu poradiť s nezdravo vyzerajúcimi vlasymi vlasmi poškodenými vplyvom melírovania a farbenia, vlasmi poréznymi, krepatými a lámavými, a rovnako tak dokážu upokojiť a vyživiť vlasovú pokožku. V sortimente značky BK Brazil Keratin nájdete širokú radu exkluzívnych produktov, ktoré sú obohatené naviac o ďalšie netradičné ingrediencie, ako je čokoláda, zlato alebo arganový olej. Produkty BK Brazil Keratin sú vhodné ako pre profesionálne použitie, tak pre domácu vlasovú starostlivosť.