Prečo práve BK Brazil Keratin Marula Oil Authentic Pure 100% 50 ml?

100% čistý za studena lisovaný prírodný olej z jadier plodov stromu Marula. Marulový olej výrazne hĺbkovo hydratuje pleť a tým minimalizuje tvorbu vrások. Stav citlivé, začervenané a šupinatej pokožky upokojuje, normalizuje a viditeľne ju zlepšuje. Do pokožky sa rýchlo vstrebáva, nezanecháva na pleti mastný film, neupcháva póry. Obsahuje vysoké množstvo dôležitých antioxidantov vrátane vitamínu C, vitamínu E, tochotrienolu, fenolových zlúčenín, esenciálnych aminokyselín a flavonoidov. Olej je bez obsahu parabénov, silikónov, parfumácie, alkoholu a farbív.Vlastnosti:
 • hydratuje a regeneruje

 • omladzuje pleť

 • ľahká textúra

 • bez konzervantov a umelé parfumácie

 • nezanecháva mastný film

 • upokojuje a normalizuje pleť

 • zlepšuje stav pletiKonzistencia a vône:
 • priezračná tekutina bez parfumácieTyp pleti:
 • vhodné pre všetky typy pletiPoužitie:
 • Všestranné použitie oleja na pleť, telo aj vlasy.

Tvár a dekolt - Iba niekoľko kvapiek oleja ráno a večer vylepší vašu pleť zvýšením jej pružnosti a dodaním zdravého, žiarivého a mladistvého vzhľadu.Vlasy - Olej možno použiť ako masku na suché a poškodené vlasy.Kúpeľ - Pravidelným pridávaním niekoľkých kvapiek oleja do kúpeľa získate zamatovo jemnú pokožku. Pre výraznejší zjemnenie pokožky možno mokré telo olejom natrieť, ľahko osprchovať a nechať uschnúť.Tehotenstvo a redukčné diéty - Podporou tvorby elastínu a kolagénu pôsobí marulový olej ako prevencia vzniku strií.Nechty - Zlepšením pružnosti kutikuly olej nechty posilní a vyživí.Holenie - Zmierňuje podráždenie pleti citlivej po holení. Niekoľko kvapiek oleja použitých pred a po holení zanecháva pleť na dotyk hebkú.Psoriáza - Olej nanesený na postihnuté miesta 2x denne odstraňuje nepríjemné pocity (svrbenie, pnutie), ktoré psoriázu sprevádza. Znižuje tiež veľmi výrazne tvorbu šupín pri pravidelnom používaní.Výhody balenie oleja s kvapkadlom:
 • olej je balený v praktickej sklenenej fľaštičke s kvapkadlom. Požadované množstvo si tak veľmi ľahko a jednoducho určíte sami. Zároveň nekontaminuje prsty zvyšok prípravku, ako sa tomu stáva pri klasických pleťových krémov alebo iných olejov.


Česká vlasová kozmetika BK Brazil Keratin vyniká predovšetkým vďaka vysokému podielu keratínu, obsiahnutému vo všetkých svojich produktoch. Produkty obsahujú vyššiu koncentráciu špeciálne upraveného keratínu než štandardné vlasové prípravky. Produkty BK Brazil Keratin si dokážu poradiť s nezdravo vyzerajúcimi vlasymi vlasmi poškodenými vplyvom melírovania a farbenia, vlasmi poréznymi, krepatými a lámavými, a rovnako tak dokážu upokojiť a vyživiť vlasovú pokožku. V sortimente značky BK Brazil Keratin nájdete širokú radu exkluzívnych produktov, ktoré sú obohatené naviac o ďalšie netradičné ingrediencie, ako je čokoláda, zlato alebo arganový olej. Produkty BK Brazil Keratin sú vhodné ako pre profesionálne použitie, tak pre domácu vlasovú starostlivosť.