Prečo práve Brazil Keratín Silver Mask 300 ml?

Studený odtieň blond vlasov je stále veľmi žiadaný a objavuje sa každoročne vo vlasových trendoch. Túžite aj vy po nádhernej studenej blond farbe bez nežiaducich žltých a oranžových tónov? Potom je Brazil Keratín Silver Mask to pravé po vás. Maska oživuje farbu nielen farbených blond vlasov, ale aj prírodných a šedivých, ktorým dodá nádherný striebristý podtón. Vlasy vyživuje a zaistí im dlhodobý lesk.

Arganový olej: Vlasy posilňuje a hydratuje. Zároveň zabraňuje ich lámaniu.

Keratín: Zvyšuje pružnosť a pevnosť vlasu a tým predchádza ich poškodeniu. Vlasy hydratuje a chráni pred vonkajšími vplyvmi – slnkom, mrazom, vetrom a pred extrémnymi teplotami.

Panthenol: Pomáha upevňovať vlasové kutikuly, ktoré zvlhčuje. Posilňuje vlasy a pôsobí ako prevencia lámaniu.

Jedinečné vlastnosti:
  • Neutralizuje nežiaduce žlté a oranžové odtiene,
  • intenzitu si volíte sami - podľa doby pôsobenia,
  • chráni vlasy pred oxidáciou a oživuje farbu,
  • nahradí aj kondicionér po umytí vlasov,
  • obnovuje lesk a hebkosť,
  • pre zosvetlené, prírodné blond a šedivé vlasy,
  • vhodná na domáce i profesionálne použitie.
Ako použiť Brazil Keratín Silver Mask 300 ml?
Naneste do šampónom umytých vlasov. Nechajte pôsobiť až 10 minút a potom dôkladne opláchnite.
Zloženie Brazil Keratín Silver Mask 300 ml
Aqua – Cetyl Alcohol – Behentrimonium Chloride – Glyceryl Oleate – Caffeine – Quaternium-87 - Hydrolyzed Keratin – Argania Spinosa Kernel Oil – Panthenol – Lactic Acid -Parfum – Lecithin – Cetrimonium Chloride – Ci 60730
Česká vlasová kozmetika BK Brazil Keratin vyniká predovšetkým vďaka vysokému podielu keratínu, obsiahnutému vo všetkých svojich produktoch. Produkty obsahujú vyššiu koncentráciu špeciálne upraveného keratínu než štandardné vlasové prípravky. Produkty BK Brazil Keratin si dokážu poradiť s nezdravo vyzerajúcimi vlasymi vlasmi poškodenými vplyvom melírovania a farbenia, vlasmi poréznymi, krepatými a lámavými, a rovnako tak dokážu upokojiť a vyživiť vlasovú pokožku. V sortimente značky BK Brazil Keratin nájdete širokú radu exkluzívnych produktov, ktoré sú obohatené naviac o ďalšie netradičné ingrediencie, ako je čokoláda, zlato alebo arganový olej. Produkty BK Brazil Keratin sú vhodné ako pre profesionálne použitie, tak pre domácu vlasovú starostlivosť.