Prečo práve Black Professional Line Noir Repair dárková sada šampon 300 ml + maska 250 ml?

Darčeková sada obnovujúceho šampónu a masky radu Noir. Sada je zabalená do elegantného textilného balíčka.Obnovujúci šampón s extraktom z opuncie mexickej 300 ml
  • Obnovujúci šampón s extraktom z opuncie mexickej vďaka svojmu zloženiu, vyživuje a hydratuje vlas od korienkov až ku končekom. Výťažok z opuncie mexickej podporuje opätovný rast vlasov a dodáva žiarivý lesk.Použitie:
  • naneste na mokré vlasy, napeňte a dôkladne opláchnite

Obnovujúci maska s extraktom z opuncie mexickej 250 ml
  • Obnovujúci maska s extraktom z opuncie mexickej do hĺbky vlasy vyživuje a dodáva im zamatovú hebkosť. Vlasy sú tak už po prvom použití viditeľne lesklé, hebké a zdravo vyzerajúce.Použitie:
  • naneste na umyté vlhké vlasy, nechajte niekoľko minút pôsobiť a dôkladne opláchnite

  • používajte 1x týždenne


Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!