Prečo práve Black Professional Line Volume Up Shampoo 300 ml + Mask 250 ml?

Značka Black Professional prišla na trh s novým radom Volum Up, ktorá dodá vašim jemným vlasom bohatý objem. Darčeková sada obsahuje šampón pre dodanie objemu a vyživujúcu masku, ktorá dodá vlasom nielen objem ale aj hĺbkovú výživu.Obsiahnutý výťažok z bambusu regeneruje a posilňuje štruktúru vlasov, zvyšuje pružnosť a objem bez toho aby vlasy zaťažoval. Pri používaní šampónu a masky získajú vaše vlasy späť svoj žiarivý lesk, objem a výživu.Vlastnosti:
  • Navráti vitalitu, lesk a pružnosť

  • dodá bohatý objem

  • hĺbkovo vlasy vyživí a posilní

  • nádherne vlasy prevonia sladkou vôňou

  • vhodné pre jemné vlasyPoužitie:Šampón naneste na mokré vlasy, jemne vmasírujte a potom dôkladne opláchnite.Masku na vlasy nanášajte na umyté, uterákom vysušené vlasy, nechajte ju pôsobiť niekoľko minút a dôkladne opláchnite.


Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!