Varianty produktu

Prečo práve Black Professional Toner Semipermanent Hair Colour 300 ml?
Odstráňte nudu všedných dní farebnými vlasmi a vyskúšajte štýlové semi-permanentné farby, ktoré dočasne premenia váš vzhľad a dodajú vašim vlasom hravé farebné tóny a žiarivý lesk. Semipermanentná farba na vlasy Black Professional Toner Semipermanent Hair Colour je farbiaci toner na báze masky, ktorá poskytuje mimoriadne sýte odtiene a vydrží na vlasoch až 10 umytí. Šetrné zloženie bez obsahu amoniaku, peroxidu vodíka a síranov, využíva farebné mikropigmenty, ktoré vytvárajú moderné tónovanie bez použitia oxidantov, rozjasnia farbené aj prírodné vlasy a zanecháva vlasy zamatovo hebké, ľahké a žiarivo lesklé. Zároveň tento farbiaci systém dodáva vlasom hĺbkovú starostlivosť a hydratáciu. Jemná textúra farby sa podobá maske, ktorá ľahko priľne k vlasovému vláknu a praktické balenie s pumpičkou umožňuje ľahkú a rýchlu aplikáciu.

Semipermanentné farby Black Professional Toner Semipermanent Hair Colour ponúka 10 intenzívnych, farebných odtieňov, ktoré sú vzájomne miešateľné, čím vytvárajú priestor pre kreativitu a fantáziu. Farebný odtieň sa po častom umývaní vlasov zmení na pastelový, až sa úplne vymyje. Úplné vymytie farby z vlasov potrvá až 10 umytí. Vyjadrite svoju osobnosť hravými farebnými vlasmi a podporte svoj jedinečný vzhľad.

Najlepšie výsledky sú viditeľné na prírodných svetlých vlasoch alebo vopred zosvetlených či melírovaných. Čím svetlejšia bude vaša farba vlasov, tým intenzívnejší bude výsledok.
Jedinečné vlastnosti:
  • Semi-permanentné farby v moderných odtieňoch,
  • 9 sýtych farebných odtieňov,
  • 1 odtieň pre neutralizáciu nežiaducich žltých podtónov blond vlasov,
  • všetky farby je možné vzájomne miešať,
  • vhodné na hravé a kreatívne tónovanie vlasov,
  • je možné aplikovať na vlasy po celej ich dĺžke alebo na jednotlivé pramene,
  • má ošetrujúce a hydratačné účinky a dodáva vlasom žiarivý lesk,
  • odtieň na vlasoch vydrží až 10 umytí.
Ako použiť Black Professional Toner Semipermanent Hair Colour 300 ml?
Farbu Black Professional Toner Semipermanent Hair Colour aplikujte na umyté, ľahko vysušené vlasy. Farbu rozotierajte po celej dĺžke vlasov alebo na jednotlivé pramene a nechajte pôsobiť 10–20 minút. Potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou.

Pri aplikácii farieb, vždy používajte ochranné rukavice, aby nedošlo k zafarbeniu pokožky rúk.
Zloženie Black Professional Toner Semi-permanent Hair Colour 300 ml
Aqua (Water, Eau) – Cetearyl Alcohol – Propylene Glycol – Behentrimonium Chloride – Parfum (Fragrance) – Polyquaternium-10 – Dimethicone – Triethanolamine – Disodium EDTA – Phenoxyethanol – Ethylhexylglycerin – Basic Brown 17 – Basic Blue 99
Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!