Prečo práve Black Professional Line Cristalli Liquidi tekuté krystaly 50 ml?

Tekuté kryštály Black s výťažkom z ľanových semienok obsahujú veľké percento oleja sa zmäkčovacom účinkom a chráni proti atmosférickým vplyvom a opakovaným chemickým úpravám vlasov (farbenie, trvalá a odfarbovanie). Dodávajú vlasom dokonalý lesk, hydratáciu, vyhladzujú a ošetrujú poškodené vlasy.Ľanové semienka, obsahujúce vitamín F bohatý na kyselinu linoleovú, zatvárajú šupiny, zjemňujú a vyhladzujú vlasovú kutikulu, vďaka čomu sú vlasy schopné odrážať svetlo. Prchavé silikóny umocňujú účinok -zářivost vlasov a vytvára na kutikule neviditeľnú ochrannú vrstvu. Sérum určené na ošetrenie silne narušených a poškodených vlasov. Vhodné aj proti rozstrapkaným končekov vlasov aj ako ochrana pred žehlením a fénovaním vlasov. Odolné voči vode. Vhodné proti vplyvom slanej aj chlórovanej vody, nepriaznivým vplyvom slnečných lúčov i vetru.Vlastnosti:
  • zjemňuje a vyhladzuje vlasové vlákno

  • dodáva žiarivý lesk

  • hydratuje a regeneruje

  • eliminuje štiepenie končekov

  • chráni pred UV žiarením a vonkajším poškodenímPoužitie:
  • Naneste malé množstvo prípravku najlepšie do končekov alebo na celú dĺžku do mokrých alebo suchých vlasov a potom pristúpte ku konečnej úprave.

  • Aplikovať možno každý deň.


Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!