Prečo práve Black Professional Keratín Proteín Restructuring Lotion 200 ml?
Máte viditeľne oslabené a poškodené vlasy? Vyskúšajte túto regeneračnú starostlivosť, ktorá sa postará o to, aby vaše vlasy boli opäť plné sily a vitality.

Black Professional Keratín Protein Restructuring Lotion obnovuje vnútornú štruktúru vlasov a chráni ich pred vonkajšími faktormi ako je UV žiarenie, smog, mráz a tepelný styling vlasov. Tieto vonkajšie faktory viditeľne oslabujú štruktúru vlasového vlákna, a preto, aby si vlasy zachovali stále žiarivý, hebký a vitálny vzhľad, je nutné sa o ne starať a chrániť ich.

Či už si vlasy denne upravujete fénom, žehličkou alebo ich vystavujete slniečku, chráňte ich a doprajte im intenzívnu starostlivosť s tou koncentrovanou starostlivosťou, s ktorou nedáte šancu poškodeniu a oslabeniu vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Viditeľne posilňuje a regeneruje oslabené vlasy,
  • má silný regeneračný účinok,
  • dodáva vlasom žiarivý a hebký vzhľad,
  • chráni vlasy pred vonkajšími faktormi,
  • obsahuje keratínovú formulu,
  • vhodný pre poškodené vlasy.
Ako použiť Black Professional Keratín Proteín Restructuring Lotion 200 ml?
Regeneračnú starostlivosť Black Professional Keratín Proteín Restructuring Lotion nastriekajte do vlhkých, uterákom vysušených vlasov. Vlasy prečešte hrebeňom a upravte ako obvykle. Starostlivosť z vlasov neoplachujte.
Zloženie Black Professional Keratín Proteín Restructuring Lotion 200 ml
Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Parfum, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal.
Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!