Prečo práve Black Professional Keratín Proteín Restructuring Mask 1000 ml?
Hľadáte pre svoje vlasy tú správnu starostlivosť? Regeneračná keratínová maska ??Black Professional Keratín Proteín Restructuring Mask dodáva poškodeným vlasom ochranu a viditeľne zdravší vzhľad. Obnovuje a posilňuje oslabené vlasy do hĺbky, eliminuje ich krepatenie a dodáva im hebký a uhladený vzhľad. Maska má hutnú krémovú konzistenciu, ktorá preniká do hĺbky vlasu, regeneruje ho a dodáva mu zamatovú hebkosť.

Vyskúšajte účinky keratínu a sami sa presvedčte o jeho blahodarných účinkoch na poškodených vlasoch.
Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneruje poškodené vlasy,
  • eliminuje krepatenie vlasov,
  • chráni vlasy pred poškodením,
  • dodáva vlasom plnší a jasnejší vzhľad,
  • uľahčuje rozčesanie vlasov,
  • vlasy sú po použití zamatovo hebké.
Ako použiť Black Professional Keratín Proteín Restructuring Mask 1000 ml?
Masku o veľkosti vlašského orecha aplikujte na umyté, uterákom vysušené vlasy, nechajte 5-8 minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite. Masku používajte pravidelne 1x týždenne.
Zloženie Black Professional Keratín Proteín Restructuring Mask 1000 ml
Aqua (Water) - Cetearyl Alcohol - Cetyl Alcohol - Dihydrogenated Palmoyl Hydroxyethylmonium Methosulfate - Dipalmoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate - Hydrolyzed Keratin - Hydrolyzed Silk - Cetrimonium Chloride – Parfum (Fragrance) – Amodimethicone - Propylene Glycol – Phenoxyethanol – Ethylhexylglycerin - Linalool
Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!