Prečo práve Bravehead Eagle Fortress Tube Squeezer, Plastic?

Objavte nenahraditeľného pomocník na vytláčanie obsahu tub - Bravehead Eagle Fortress Tube Squeezer! S jeho elegantnou plastovou konštrukciou sa ľahko zmocníte každej tuby a vyťažíte z nej aj poslednú kvapku. Stačí len vsunúť koniec tuby do stláčača as pevným zovretím dosiahnete dokonalý výsledok. Nestrácajte ani kvapku drahocenného krému, gélu, farby alebo pasty - tento stláčač je vašim spojencom proti plytvaniu. Užite si výhodu efektívneho a ekonomického využitia kozmetických v tubách s Bravehead Eagle Fortress Tube Squeezer!

Jedinečné vlastnosti:

  • Jednoduché a efektívne vytláčanie obsahu tuby,
  • vyrobený z odolného plastu,
  • ľahko ovládateľný a čistiteľný dizajn,
  • kompaktný a prenosný,
  • umožňuje maximálne využitie produktu,
  • šetrí peniaze.

Ako použiť Bravehead Eagle Fortress Tube Squeezer, Plastic?

Otvorte stláčač a vsuňte koniec tuby dovnútra. Zovrite stlačovač, aby sa tuba uzavrela, a pomaly sťahujte stlačovač dole, aby vytlačil obsah tuby.

Poslaním značky BraveHead je poskytovať kadernickemu priemyslu len tie najlepšie produkty za rozumnú cenu s tou najvyššou možnou kvalitou. V ponuke značky nájdete širokú škálu profesionálnych hrebeňov a kief na vlasy, britvy, sponky a vlásenky alebo ochranné pomôcky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každého kaderníckeho salónu. V sortimente profesionálnej značky BraveHead si vyberú nej len kaderníci a kaderníčky, ale aj stylisti a stylistky a profesionáli z Barber salónov.