Prečo práve Bravehead Tube Squeezer In Plastic?

Bravehead Tube Squeezer In Plastic je praktický nástroj na vytláčanie obsahu tub s produktmi. Stlačovač je vyrobený z odolného plastu, ktorý je ľahko ovládateľný a čistiteľný. Stačí jednoducho vložiť tubu do stláčača a stlačiť, aby sa vytlačil všetok obsah bez plytvania. Vďaka kompaktnému dizajnu je stláčač ľahko prenosný a skladovateľný. Tento produkt umožňuje efektívne využitie produktu a šetrí peniaze. Bravehead Tube Squeezer In Plastic je nenahraditeľný pomocník pri vytláčaní produktov z tub, čím maximalizuje ich využitie.

Jedinečné vlastnosti:

  • Jednoduché a efektívne vytláčanie obsahu tuby,
  • vyrobený z odolného plastu,
  • ľahko ovládateľný a čistiteľný dizajn,
  • kompaktný a prenosný,
  • umožňuje maximálne využitie produktu,
  • šetrí peniaze.

Ako použiť Bravehead Tube Squeezer In Plastic?

Vložte koniec tuby do stláčača. Uchop stlačovač a pevne ho zovrite okolo tuby. Pomaly stlačte stlačovač dole, aby sa obsah tuby vytlačil. Opakujte podľa potreby. Potom uvoľnite stláčač a odstráňte prázdnu tubu.

Poslaním značky BraveHead je poskytovať kadernickemu priemyslu len tie najlepšie produkty za rozumnú cenu s tou najvyššou možnou kvalitou. V ponuke značky nájdete širokú škálu profesionálnych hrebeňov a kief na vlasy, britvy, sponky a vlásenky alebo ochranné pomôcky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každého kaderníckeho salónu. V sortimente profesionálnej značky BraveHead si vyberú nej len kaderníci a kaderníčky, ale aj stylisti a stylistky a profesionáli z Barber salónov.