Prečo práve Catrice Glam & Doll Volume Mascara 10 ml?
Krásne, dlhé a husté mihalnice, ako má žmurkacia bábika. Pokiaľ práve také nemáte, neprepadajte panike. S maskarou Catrice Glam & Doll Volume Mascara vytvoríte podmanivý vzhľad ľahko a rýchlo. Krémová čierna textúra a elastomérový kefka oddelí a obalí každú mihalnicu zvlášť, dodá im maximálny objem, dĺžku a hustotu. Bez zlepenie a bez hrudiek. Oftalmologicky testované.
Jedinečné vlastnosti:
  • Maskara pre extra objem s efektom žmurkajúcej bábiky,
  • krémová čierna textúra,
  • špeciálna elastomérová kefka,
  • dokonale mihalnice oddeľuje,
  • bez hrudiek a zlepenia,
  • maximálny objem, hustota a dĺžka,
  • oftalmologicky testované.
Ako použiť Catrice Glam & Doll Volume Mascara 10 ml?
Maskaru Catrice Glam & Doll Volume Mascara aplikujte jemnými ťahmi na vrchné a spodné mihalnice. Pre ešte väčšie zvýraznenie mihalníc, aplikujte na mihalnice dve vrstvy maskary.
Zloženie Catrice Glam & Doll Volume Mascara 10 ml
Aque (Water) – Carnauba (Copernicia Cerifera) Wax – Cera Alba (Beeswax) – Butylene Glycol – Stearic Acid - VP/Eicosene Copolymer – Palmitic Acid – Glyceryl Stearate - Acacia Senegal Gum – Aminomethyl Propanol – Candelilla (Euphorbia Cerifera) Wax – PVP – Caprylyl Glycol – Polyvinyl Alcohol – Sodium Dehydroacetate – Phenoxyethanol - CI 77499 (Iron Oxides)
Nemecká kozmetická značka Catrice sa výrazne presadila na európskom trhu dekoratívnej kozmetiky už v roku 2008 a o 4 roky neskôr sa rozšírila aj do iných častí sveta ako je Amerika, Ázia, Stredný východ alebo Afrika. Značka ciielila predovšetkým na vyzretejšiu skupinu žien, ktoré sa nemôžu spoliehať len na prirodzený mladistvý vzhľad pleti, ale potrebujú trochu sofistikovanejšiu starostlivosť. Značka si zakladá na kvalite a vývoji produktov a inšpiruje sa trendami z hlavných svetových centier módy. V ponuke značky nájdete širokú škálu dekoratívnej kozmetiky ako sú napríklad maskary, očné tiene, make-up, rozjasňovače, rúže, laky na nechty, umelé mihalnice alebo kozmetické nástroje. Ponuku dopĺňajú limitované edície, ktoré sú inšpirované predovšetkým svetom módy. Všetky produkty značky Catrice nie sú testované na zvieratách.