Prečo práve Catrice Liquid Camouflage Under Eye Primer 010 5 ml?

Aby vám korektor vydržal pod očami čo najdlhšie, značka Catrice prišla na trh s novinkou v podobe podkladovej bázy pod oči. Táto zamatovo jemná podkladová báza je ideálnym základom pre to, aby vám krycí korektor vydržal po celý deň. Navyše redukuje jemné linky a uľahčuje aplikáciu korektoru pod očami.Vlastnosti:
  • Zamatovo jemná konzistencia

  • má hydratačný účinok

  • základ pre korektor pod očami

  • redukuje jemné linky

  • vhodný pre všetky typy pletiPoužitie:Pred aplikáciou korektoru naneste ľahkú vrstvičku podkladovej bázy pod oči a jemne rozotrite. Následne aplikujte svoj obľúbený krycí korektor.


Nemecká kozmetická značka Catrice sa výrazne presadila na európskom trhu dekoratívnej kozmetiky už v roku 2008 a o 4 roky neskôr sa rozšírila aj do iných častí sveta ako je Amerika, Ázia, Stredný východ alebo Afrika. Značka ciielila predovšetkým na vyzretejšiu skupinu žien, ktoré sa nemôžu spoliehať len na prirodzený mladistvý vzhľad pleti, ale potrebujú trochu sofistikovanejšiu starostlivosť. Značka si zakladá na kvalite a vývoji produktov a inšpiruje sa trendami z hlavných svetových centier módy. V ponuke značky nájdete širokú škálu dekoratívnej kozmetiky ako sú napríklad maskary, očné tiene, make-up, rozjasňovače, rúže, laky na nechty, umelé mihalnice alebo kozmetické nástroje. Ponuku dopĺňajú limitované edície, ktoré sú inšpirované predovšetkým svetom módy. Všetky produkty značky Catrice nie sú testované na zvieratách.