Prečo práve Fanola Blue Bleaching Powder 75 g?
Kompaktný zosvetľujúci prášok Fanola Blue Bleaching Powder je určený pre všetky techniky zosvetľovania alebo melírovania vlasov. Zosvetľuje až o 7 tónov. Vlasy si po odfarbení zachovajú svoju zamatovú hebkosť a žiarivý vzhľad. Umožňuje rýchlu a jednoduchú aplikáciu, pretože má bezprašné zloženie. Určené výhradne pre profesionálne techniky zosvetlenia a melírovania vlasov.
Jedinečné zloženie:
  • Zosvetľuje vlasy o 7 tónov,
  • vhodný aj pre melírovanie vlasov,
  • dodáva vlasom hebkosť a lesk,
  • má bezprašné zloženie,
  • len na profesionálne použitie.
Ako použiť Fanola Blue Bleaching Powder 75 g?
Zosvetľujúci prášok Fanola Blue Bleaching Powder zmiešajte s vyvíjačom Fanola v pomere 1: 2 (1 diel krému + 2 diely vyvíjače).

Zmiešanú zmes následne aplikujte na vlasy. Na vlasoch nenechávajte dlhšie pôsobiť ako 35 minút. Po dobe pôsobenia dôkladne vlasy opláchnite vodou umyte šampónom.
Zloženie Fanola Blue Bleaching Powder 75 g
Potassium persulfate, Ammonium persulfate, Sodium Silicate, Magnesium carbonate hydroxide, Sodium metasilicate, Sodium stearate, Cyamopsis tetragonolobus gum, Kaolin, Magnesium Oxide, Cyclodextrin, Disodium lauryl sulfosuccinate, Parafinum Liquidum / Mineral Oil, Xanthan Gum, Disodium EDTA C.l 77007/ Ultramarines.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.