Prečo práve Fanola No Yellow Ultra Lightener 500 g?
Zosvetľujúci prášok Fanola No Yellow Ultra Lightener je určený pre profesionálne techniky zosvetlenia vlasov a to až o 9 tónov.

Obsiahnuté mikropigmenty s anti-žltým účinkom zanechávajú blond farbu vlasov s chladným tónom a eliminujú nežiadúce sýto žlté odlesky na vlasoch. Prášok je obohatený o výťažok z čučoriedok, ktorý má antioxidačné účinky a tiež umožňujú vysoko účinné zosvetlenie vlasov s minimalizovaním žltého efektu na blond vlasoch.

Zloženie je bez oxidu kremičitého a bez oxidu titaničitého.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zosvetľuje vlasy o 9 tónov,
  • eliminuje žlté odlesky na vlasoch,
  • dodáva blond farbe chladný odtieň,
  • zanecháva vlasy chránené proti poškodeniu,
  • dodáva vlasom hebkosť a lesk,
  • len na profesionálne použitie.
Ako použiť Fanola No Yellow Ultra Lightener 500 g?
Zosvetľujúci prášok Fanola No Yellow Ultra Lightener zmiešajte s vyvíjačom Fanola v pomere 1: 2

(1 diel krému + 2 diely vyvíjače). Zmiešanú zmes následne aplikujte na vlasy. Na vlasoch nenechávajte dlhšie pôsobiť ako 45 minút. Po dobe pôsobení dôkladne vlasy opláchnite vodou a umyte šampónom.
Zloženie Fanola No Yellow Ultra Lightener 500 g
Potassium persulfate, Sodium silicate, Ammonium persulfate, Sodium metasilicate, Magnesium carbonate hydroxide, Sodium stearate, Cyamopsis tetragonoloba gum / Cyamopsis tetragonoloba (guar) gum, Polyamino sugar condensate, Euterpe oleracea oil, Vaccinum angustifolium (blueberry) seed oil, Charcoal Powder, Kaolin, Sesamum indicum seed oil, Vitis vinifera seed oil / Vitis vinifera (grape) seed oil, Punica granatum seed oil, Magnifera indica seed oil, Aloe barbadensis leaf juice, Maleic acid, Magnesium Oxide, Cyclodextrin, Disodium lauryl sulfosuccinate, Paraffinum liquidum / Mineral Oil, Disodium EDTA, Cl 77007 / Ultramarines.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.