Prečo práve Fanola Violet Bleaching Powder 500 g?
Kompaktný zosvetľujúci prášok Fanola Violet Bleaching Powder s vysokým zosvetľujúcim účinkom je obohatený o fialové pigmenty, ktoré eliminujú žlté odlesky na blond vlasoch a dodávajú farbe vlasov chladný tón. Zosvetľujúci prášok umožňuje zosvetliť vlasy až o 7 tónov. Vlasy si po odfarbení zachovajú svoju zamatovú hebkosť a žiarivý vzhľad. Umožňuje rýchlu a jednoduchú aplikáciu, pretože má bezprašné zloženie. Určené výhradne pre profesionálne techniky zosvetľovania vlasov.
Jedinečné zloženie:
  • Zosvetľuje vlasy o 7 tónov,
  • eliminuje žlté odlesky na vlasoch,
  • dodáva blond farbe chladný odtieň,
  • dodáva vlasom hebkosť a lesk,
  • má bezprašné zloženie,
  • len na profesionálne použitie.
Odporúčame
Ako použiť Fanola Violet Bleaching Powder 500 g?
Zosvetľujúci prášok Fanola Violet Bleaching Powder zmiešajte s vyvíjačom Fanola v pomere 1: 2 (1 diel krému + 2 diely vyvíjače).

Zmiešanú zmes následne aplikujte na vlasy. Na vlasoch nenechávajte dlhšie pôsobiť ako 35 minút. Po dobe pôsobenia dôkladne vlasy opláchnite vodou umyte šampónom.
Zloženie Fanola Violet Bleaching Powder 500 g
Potassium persulfate, Sodium silicate, Ammonium persulfate, Magnesium carbonate hydroxide, Sodium stearate, Paraffinum liquidum (Mineral Oil), Sodium metasilicate, Cyamopsis tetragonolobus gum, Magnesium oxide, Magnesium stearate, Kaolin, Xanthan gum, Tetrasodium EDTA, Sodium lauryl sulfate, C.l. 77007, Parfume, Hexyl Cinnamal, Geraniol.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.