Prečo práve Fanola After Color Colour-Care Fluid Crystals 100 ml?
Trápia vás rozštiepené končeky? Vyzerajú vaše vlasy unavene, chýba im lesk a žiarivý vzhľad?

Vyživujúce sérum Fanola After Color Colour-Care Fluid Crystals bolo špeciálne vyvinuté pre riešenie mdlých, unavených a farbených vlasov. Sérum s obsahom betakaroténu navracia farbe vlasov živý a žiarivý odtieň, oslnivý lesk a zamatovú hebkosť. Ak navyše trpíte rozštiepenými končekmi, vlasové sérum veľmi dobre zacelí končeky vlasov a ochráni ich pred prípadným lámaním.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zaceľuje rozštiepené končeky,
  • zvýrazňuje krásu farbených vlasov,
  • dodáva oslnivý lesk,
  • vyživuje vlasové vlákno,
  • dodáva zamatovú hebkosť,
  • dodá vlasom peknú kvetinovú vôňu.
Ako použiť Fanola After Color Colour-Care Fluid Crystals 100 ml?
Pár kvapiek séra Fanola After Color Colour-Care Fluid Crystals votrite do suchých končekov vlasov. Používajte podľa potreby.
Zloženie Fanola After Color Colour-Care Fluid Crystals 100 ml
Cyclopentasilicone, Dimethiconol, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linum Usitatissimum Seed Oil, Limonene, C.l.47000, Tocopheryl Acetate.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.