Prečo práve Fanola After Colour Colour-Care Shampoo 350 ml?
Rozžiarte svoju farbu vlasov a dodajte jej sýtosť a hĺbkovú starostlivosť. Šampón na vlasy Fanola After Colour Colour-Care ochráni farbu vlasov pred vyblednutím a vymývaním a zanechá vlasy žiarivo lesklé. Šampón je obohatený o ľanový olej a vitamín E. Tieto dve účinné zložky pomáhajú vlasom zachovať prirodzený lesk a intenzitu farby.
Jedinečné vlastnosti:
  • Predlžuje žiarivosť farby,
  • dodáva vlasom intenzívny lesk,
  • stará sa o farbené vlasy,
  • chráni farbu pred vyblednutím,
  • určený pre farbené vlasy.
Ako použiť Fanola After Colour Colour-Care Shampoo 350 ml?
Šampón Fanola After Colour Colour-Care aplikujte do mokrých vlasov, vytvorte bohatú penu a potom z vlasov dôkladne opláchnite.
Zloženie Fanola After Colour Colour-Care Shampoo 350 ml
Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Myrth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, SLS, Parfum, Cocamide MEA, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-10, Hydrolyzed Wheat Protein, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Linum Usitatissium Sedd Oil, Methychloroisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.