Prečo práve Fanola Color Mask Pink Sugar 200 ml?

Farbenie vlasov ešte nikdy nebolo také rýchle a jednoduché. Stačia len dve minúty a máte vlasy nielen nafarbené, ale aj hydratované a vyživené. Vďaka technológii Color Lock, ktorá zachytáva ťažké kovy, bráni oxidácii farby a predlžuje jej trvanlivosť. Farba vydrží 8-10 umytí šampónom. Jednotlivé odtiene pigmentovej masky Fanola Color Mask je možné medzi sebou ľubovoľne miešať a kombinovať.

Jedinečné vlastnosti:
  • Rýchle a ľahké farbenie vlasov,
  • farbí a zintenzívňuje farbu s dočasným efektom,
  • vyživuje, hydratuje a rozjasňuje,
  • vydrží 8-10 umytí,
  • vhodná pre prírodné, farbené aj odfarbené vlasy,
  • pomáha dočasne zamaskovať šediny,
  • je možné kombinovať s inými odtieňmi Fanola Color Mask (k dispozícii 9 odtieňov),
  • bez silikónov.
Ako použiť Fanola Color Mask Pink Sugar 200 ml?
Masku na šampónom umyté vlasy naneste rovnomerne za pomoci štetca s dlhšími štetinami a nechajte pôsobiť 2 minúty. Potom dôkladne vymyte vodou. Použite jednorazové rukavice.
Zloženie Fanola Color Mask Pink Sugar 200 ml
Water/Aqua/Eau – Cetearyl Alcohol – Glycerin – Cetrimonium Chloride – Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate - Parfum/Fragrance – Sodium Gluconate – Butyrospermum Parkii Butter (Butyrospermum Parkii (Shea) Butter) – Behentrimonium chloride - Dipropylene Glycol – Triethylene Glycol - Benzyl Alcohol - Propylene Glycol - Isopropyl Alcohol – Coumarin - Citric Acid - Basic Red 51 – Basic blue 99 – Persea Gratissima Oil (Persea Gratissima (Avocado) Oil – Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazilinone – Magnesium Nitrate – Magnesium Cloride

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.