Prečo práve Fanola Pre-Shampoo Scrub Gel 150 ml?
Trápia vás lupiny a mastné vlasy? Osviežte svoju pokožku hlavy a odstráňte z nej povrchové nečistoty.

Pred-šampónová starostlivosť Fanola Pre-Shampoo Scrub Gel je jemný peelingový prípravok, ktorý zbavuje vlasovú pokožku lupín a nečistôt, a zanecháva vlasy čisté a svieže.

Obsiahnutý mentol má osviežujúci účinok, jeho povzbudivá vôňa osvieži pokožku aj zmysly a vlasy zanechá príjemne svieže a čisté.

Dajte zbohom lupinám a mastným vlasom a vyskúšajte túto pred-šampónovú starostlivosť, ktorá zatočí s týmito neduhmi.
Jedinečné vlastnosti:
  • Odstraňuje maz a nečistoty,
  • zbavuje pokožku lupín,
  • dodáva svieži vzhľad,
  • používa sa pred aplikáciou šampónu,
  • podporuje exfoliáciu vlasovej pokožky,
  • zlepšuje účinnosť ošetrujúcich prípravkov.
Ako použiť Fanola Pre-Shampoo Scrub Gel 150 ml?
Malé množstvo pred-šampónovej starostlivosti Fanola Pre-Shampoo Scrub Gel aplikujte na suchú pokožku hlavy, vykonajte jemnú masáž a nechajte pôsobiť 3 minúty. Potom dôkladne opláchnite vodou a použite svoj obľúbený šampón.
Zloženie Fanola Pre-Shampoo Scrub Gel 150 ml
Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Propylene Glycol, Menthol, Carbomer, Juglans Regia Shell Powder, Parfum, Styrene/VP Copolymer, Piroctone Olamine, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool, Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Arctim Majus Root extract, Sodium Dodoxynol-40 Sulfate Urtica Dioica Extract, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, sorbic acid, Ethylhexylglycerin.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.