Prečo práve Fanola No Yellow Shampoo 100 ml?
Podčiarknite krásu vašej platinovej blond farby a dajte zbohom nevzhľadným žltým odleskom farby.

Šampón na vlasy Fanola No Yellow vďaka obsahu fialových pigmentov potláča žlté odlesky farby a dodáva vlasom chladný odtieň. Vlasy sú po aplikácii šampónu zamatovo hebké, žiarivo lesklé a farba vlasov si zachováva svoj chladný tón. Šampón je tiež určený pre melírované a šedivé vlasy.
Jedinečné vlastnosti:
  • Neutralizuje žlté odlesky farby,
  • dodáva blond vlasom chladný tón,
  • obsahuje fialové pigmenty,
  • zanecháva vlasy hebké a lesklé,
  • určený aj pre melírované a sivé vlasy,
  • malé balenie vhodné na cesty.
Ako použiť Fanola No Yellow Shampoo 100 ml?
Šampón naneste do mokrých vlasov, jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 1-5 minút. Potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou. Šampón používajte súčasne aj s maskou na vlasy Fanola No Yellow, aby ste docielili tých najlepších výsledkov.
Zloženie Fanola No Yellow Shampoo 100 ml
Aqua, SLS, Sodium Cocoamphoacetate, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Acid Violet 43, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Wine Extract, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Triethylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Sodium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium metabisulfite, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.