Prečo práve Fanola Vitamins Energizing Shampoo 1000 ml?
Padanie a rednutie vlasov môže byť nepríjemnou záležitosťou a to predovšetkým u žien. Aby vaše vlasy získali späť svoju hustotu, objem a posilnil sa ich rast, profesionálna talianska vlasová kozmetika Fanola vyvinula rad Energy, ktorý pomáha zamedziť zvýšenému padaniu vlasov a dodáva vlasom zdravý vzhľad.

Šampón na vlasy Fanola Energy Energizing obsahuje stopové prvky, výťažky zo žihľavy a rozmarínu a rastlinné proteíny, ktoré eliminujú padanie vlasov a naopak, zvyšujú ich rast a vitalitu. Vďaka tomuto šampónu budú vaše vlasy posilnené, pevné a získajú späť svoju stratenú hustotu.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zamedzuje padanie vlasov,
  • podporuje zdravý rast nových vlasov,
  • vyživuje vlasové vlákno,
  • dodáva vlasom hustotu,
  • vlasy sú zdravé a silné,
  • vhodný pre rednúce a jemné vlasy.
Ako použiť Fanola Vitamins Energizing Shampoo 1000 ml?
Šampón naneste na mokré vlasy, vytvorte bohatú penu a potom z vlasov dôkladne opláchnite.

Pre tie najlepšie výsledky, používajte súčasne s vlasovým tonikom Fanola Energy Energizing Prevention Lotion.
Zloženie Fanola Vitamins Energizing Shampoo 1000 ml
Aqua, Ammonium Laryl Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Glycol Distearate, SLS, Sodium Chloride, Cocoamide MEA, Parfum, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-10, Hydrolyzed Whear Protein, Propylene Glycol, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Hydrolyzed Soy Protein, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Extract, Hydrolyzed Corallina Officinalis Extract, Sorbic Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium methylparaben.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.