Prečo práve Fanola Frequent Shampoo 350 ml?
Majte čisté a svieže vlasy každý deň. Jemný umývací šampón Fanola Frequent je určený pre každodenné umývanie vlasov. Šampón má veľmi jemné zloženie, obohatené o aktívne látky z pomarančových extraktov, ktoré dôkladne vlasy čistia a posilňujú vlasovú štruktúru. Šampón vlasy nevysušuje, naopak v nich zanecháva prirodzenú vlhkosť. Vlasy sú tak po celý deň hydratované a prirodzene lesklé.

Pomarančové extrakty: Posilňujú štruktúru vlasového vlákna, vlasy sú pevnejšie, pružné a viac odolné proti poškodeniu.
Jedinečné vlastnosti:
  • Šetrne vlasy umýva a čistí od nečistôt,
  • má veľmi šetrné zloženie,
  • nevysušuje vlasy, naopak ich hydratuje,
  • zanecháva vlasy osviežené a hebké,
  • dodáva vlasom prirodzený lesk,
  • určený pre každodenné použitie,
  • vhodný pre normálne vlasy.
Ako použiť Fanola Frequent Shampoo 350 ml?
Malé množstvo šampónu Fanola Frequent aplikujte do dlane a naneste na mokré vlasy. Vytvorte bohatú penu a potom z vlasov dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup opakujte. Šampón je vhodný pre každodenné umývanie vlasov.
Zloženie Fanola Frequent Shampoo 350 ml
Aqua, SLS, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Lactate, Glycol Distearate, Cocamide MEA, Parfum, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Laureth-10, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Coco-glucoside, Glyceryl Oleate, Propylene Glycol, Polyquaternium-7, Linalool, Citric Acid, Citrus aurantium dulcis juice, Potassium Sorbate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Benzoic Acid, Ethylhexylglycerin.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.