Prečo práve Fanola Keraterm Anti-Frizz Disciplining Shampoo 300 ml?
Sú vaše vlasy chemicky ošetrené, aby boli narovnané, hladké a poddajné? Aby tento výsledok na vlasoch vydržal čo najdlhšie, je potrebné sa o vlasy starať špeciálnou starostlivosťou. Talianska značka Fanola vyvinula rad produktov Keraterm, ktoré dokážu vlasy skrotiť a ochrániť ich pred nežiaducim krepatením.

Šampón na vlasy Fanola Keraterm Anti-Frizz je prvým krokom starostlivosti Keraterm. Poskytuje vlasom ochranu pred krepatením a zanecháva vlasy zamatovo hebké a ľahko rozčesateľné. Je ideálnou voľbou pre udržanie rovných vlasov, a to ako narovnaných chemicky, tak aj pomocou žehličky na vlasy.

Šampón málo pení, pretože neobsahuje SLES a SLS látky, ktoré by vlasy zbytočne zaťažovali.
Jedinečné vlastnosti:
  • Jemne vlasy čistí od nečistôt,
  • dodáva vlasom zamatovú hebkosť a lesk,
  • chráni vlasy pred nežiaducim krepatením,
  • uľahčuje rozčesávanie vlasov,
  • vlasové vlákno zanecháva rovné a uhladené,
  • neobsahuje SLES / SLS látky.
Ako použiť Fanola Keraterm Anti-Frizz Disciplining Shampoo 300 ml?
Naneste množstvo šampónu Fanola Keraterm Anti-Frizz o veľkosti mince do dlane a aplikujte na mokré vlasy. Jemne vmasírujte a potom z vlasov dôkladne opláchnite. Šampón málo pení. V prípade potreby môžete postup opakovať.
Zloženie Fanola Keraterm Anti-Frizz Disciplining Shampoo 300 ml
Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, MIPA-lauryl sulfate, Glycol Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide MEA, Laureth-10, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Macadamia Parkii Butter, Methylchloroisothiazolinone, Hydrolyzed Keratin, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.