Prečo práve Fanola No Orange Anti-Orange Shampoo 1000 ml?
Dodajte svojim vlasom žiarivú farbu a odstráňte nežiaduce medené až červené odlesky z vlasov. Jemný čistiaci neutralizačný šampón s modrými pigmentami odstraňuje z vlasov nežiadúce červené a medené odlesky a navracia im prirodzene vyzerajúcu farbu a žiarivý lesk.

Šampón obsahuje kokosový olej, ktorý je známy svojimi blahodarnými hydratačnými účinkami. Nemusíte sa tak obávať vysušených vlasov. Kokosový olej obalí vlasové vlákno, ktorému poskytne hĺbkovú hydratáciu a žiarivý lesk.
Jedinečné vlastnosti:
  • Farebné pigmenty neutralizujú medené a červené odlesky,
  • šampón predlžuje životnosť farby,
  • jemne vlasy čistí od nečistôt,
  • dodáva prirodzený a vitálny vzhľad,
  • hĺbkovo hydratuje vlasy,
  • obsahuje kokosový olej,
  • určený pre farbené vlasy.
Ako použiť Fanola No Orange Anti-Orange Shampoo 1000 ml?
Šampón aplikujte na mokré vlasy, vytvorte jemnú penu a nechajte na vlasoch pôsobiť 1-5 minút. Potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou. Šampón používajte 1x týždenne alebo podľa potreby.
Zloženie Fanola No Orange Anti-Orange Shampoo 1000 ml
Aqua, SLS, Sodium Cocoamphoacetate, Decyl Glocoside, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Parfum, Acid Violet 43, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Triethylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Cl 42090, Propylene Glycol, Rthylhexylglycerine, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Gardenia Tahitensis Flower, Hydrolyzed Coralina Officinalis Extract, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Sodium methylparaben.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.