Prečo práve Fanola Purity Puryfing Shampoo 1000 ml?
Trápia vás lupiny? Čistiaci šampón na vlasy Fanola Purity Puryfing sa stará o citlivú pokožku hlavy a pomáha riešiť problémy s lupinami.

Šampón je obohatený o účinnú látku Piroctone Olamine a bylinné výťažky z rozmarínu, šalvie a tymiánu, ktoré pomáhajú harmonizovať a hydratovať pokožku hlavy a predovšetkým zmierňujú výskyt lupín. Obsiahnuté látky posilňujú vlasovú pokožku a podporujú zdravý rast vlasov bez lupín.

Šampón má veľmi šetrné zloženie, ktoré nezaťažuje vlasy a nijako nedráždi citlivú pokožku hlavy.
Jedinečné vlastnosti:
  • Šetrne odstraňuje nečistoty a mastnotu z vlasov,
  • hydratuje a upokojuje pokožku hlavy,
  • zmierňuje výskyt lupín,
  • nezaťažuje a nedráždi pokožku,
  • podporuje zdravý rast vlasov.
Ako použiť Fanola Purity Puryfing Shampoo 1000 ml?
Šampón na vlasy Fanola Purity Puryfing aplikujte do mokrých vlasov a jemne vmasírujte. Akonáhle sa vytvorí bohatá pena, vlasy opláchnite vodou. V prípade potreby postup opakujte.
Zloženie Fanola Purity Puryfing Shampoo 1000 ml
Aqua, SLS, Sodium Chloride, Magnesium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Disodium Coco-Glucoside Citrate, Cocamidopropyl Betaine, Piroctone Olamine, Parfum, Citric Acid, Triethylene Glycol, DMDM Hydantoin, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Phenoxyethanol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Extract, Thymus Vulgaris Extract, Ethylhexylglycerin, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.