Prečo práve Fanola Smooth Care Smoothing Protecting Serum 100 ml?
Žehlíte si denne vlasy? Pozorujete, ako sa z vlasov vytráca lesk, hebkosť a sila? Denné používanie žehličky bez ochranných vlasových prípravkov môže spôsobiť trvalé poškodenie vlasového vlákna, stenčenie vlasov, lámanie končekov aj nevzhľadné krepovatenie. Preto profesionálna vlasová starostlivosť Fanola vyvinula uhladzujúce ochranné sérum Fanola Smooth Care Smoothing Protecting Serum, ktoré sa postará o ochranu vlasov pri tepelnom stylingu a dodá hladký a uhladený vzhľad nepoddajným vlasom. Sérum obalí každučký vlas ochranným filmom a ochráni ho pred poškodením a dehydratáciou.

Nemajte už strach z používania žehličky na vlasy a doprajte si styling vlasov pokojne každý deň. S produktmi Fanola Smooth Care je o vlasy najlepšie postarané.
Jedinečné vlastnosti:
  • Chráni vlasy pri žehlení,
  • uhladzuje vlasy a eliminuje ich krepovatenie,
  • dodáva zamatovú hebkosť a lesk,
  • má hydratačný účinok,
  • vhodné pre nepoddajné a uhladené vlasy.
Ako použiť Fanola Smooth Care Smoothing Protecting Serum 100 ml?
1-2 pumpičky ochranného séra Fanola Smooth Care Smoothing Protecting Serum aplikujte na suché dĺžky vlasov. Následne použite žehličku na vlasy a vyžehlite do hladka.
Zloženie Fanola Smooth Care Smoothing Protecting Serum 100 ml
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum, Linalool, Linum Usitatissimum Seed Oil, Limonene, Hydrolyzed Keratin, Aqua, Butylene Glycol, Hypnea Musciformis Extract, Potassium Gluconate.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.