Prečo práve Fanola Smooth Care Straightening Shampoo 300 ml?
Ktorá žena by netúžila po rovných uhladených vlasoch, ktoré jej v tomto stave vydržia celý deň, a nebude sa musieť obávať nežiaduceho krepovatenia, a to predovšetkým vo vlhkom počasí?

Uhladzujúci šampón na vlasy Fanola Smooth Care Straightening narovnáva vlasové vlákno a chráni ho pred krepatením. Obsiahnutý bavlníkový olej sa postará o hĺbkovú hydratáciu, a tak si môžete užiť zamatovo jemné a rovné vlasy po celý deň, ktorým nebude už nič chýbať.

Vyskúšajte taliansku kvalitu produktov Fanola a užite si krásne, rovné a zamatovo hebké vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Čistí vlasy od nečistôt a mastnoty,
  • uhladzuje a narovnáva vlasové vlákno,
  • chráni vlasy pred krepatením,
  • obsahuje hydratačné bavlníkový olej,
  • vlasy sú zamatovo hebké a jemné,
  • určený pre nepoddajné vlasy.
Ako použiť Fanola Smooth Care Straightening Shampoo 1000 ml?
Šampón na vlasy Fanola Smooth Care Straightening aplikujte do mokrých vlasov a jemne vmasírujte. Akonáhle sa vytvorí bohatá pena, vlasy opláchnite vodou. V prípade potreby postup opakujte.
PRO TIP:
Pre maximálne uhladenie vlasov používajte šampón v kombinácii s ostatnými produktmi rady Smooth Care.
Zloženie Fanola Smooth Care Straightening Shampoo 1000 ml
Aqua, SLS, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Parfum, PEG-15, Cocopolyamine, Cocamide MEA, Citroc Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-10, Triethylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.