Prečo práve Farouk CHI Olive Organics Styling Glaze Gelée 340 ml?

Prečo práve  Farouk CHI Olive Organics Styling Glaze Gelée 340 ml ?Profesionálna kozmetika Farouk Systems sa tentoraz zamerala na suché a poškodené vlasy a na tú najlepšiu možnú starostlivosť o ne. Presne to riešia produkty radu CHI Olive Organics, ktoré ponúkajú to najlepšie z prírody.Styling Glaze je stredne tužiaci gél na stredne dlhé vlasy, ktorý tvaruje vlasy bez zbytočného zaťaženia. Gél sa navyše o vlasy stará a chráni vlasy pred nežiaducim krepatením a eliminuje štiepeniu končekov.Zmes byliniek ako je nechtík, harmanček, mučenka a zelený čaj chráni vlasy pred poškodením.Extra panenský olivový olej: v certifikovanej bio kvalite hydratuje a posilňuje vlasy.Extrakt z prírodného hodvábu: dodáva vlasom vysoký lesk, objem a hebkosť.Jedinečné vlastnosti:
  • Stredne silná fixácia účesu,

  • tvaruje vlny a kučery,

  • spevňuje účes bez zaťaženia,

  • dodáva objem a hebkosť,

  • zvyšuje lesk vlasov,

  • nezaťažuje vlasy.Použitie:Stylingový gél rovnomerne naneste na vlhké alebo suché vlasy od stredných dĺžok ku končekom. Upravte obvyklým spôsobom.Pre najlepší efekt používajte s ďalšími prípravkami rovnakej rady CHI Olive Organics.Zloženie:


Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Farouk Systems bola založená roku 1986 v Houstone Farouk Shami, kaderníkom, ktorého poslaním je poskytovať profesionálnu vlasovú kozmetiku s najpokročilejšou americkou technológiou, založenou na vzdelávani, životnom prostredí a inovaciách.Pod značku Farouk Systems patria ďalšie populárne značky ako je napríklad CHI , Biosilk a Esquire Grooming. V roku 2001 značka Farouk Systems vyvinula vôbec prvú keramickú žehličku na vlasy a inšpirovala sa práve technológiou využívanou v NASA. Farouk Systems vlastní viac ako 20 patentov z oblasti starostlivosti o vlasy. Ako prvá značka predstavila farbu na vlasy bez amoniaku a začala vo vlasovej kozmetike používať hodvábne proteíny. V ich produktoch nájdete populárne účinné zložky ako je arganový olej, keratín, výťažky z olivovníka a feniklu.