Prečo práve Farouk Systems Chi Tea Tree Oil conditioner 340 ml?

Kondicionér s obsahom výťažku z Tea Tree Oil. Dodáva vlasom aj pokožke vlhkosť a výživu, má upokojujúci a osviežujúci efekt.Obsahuje:
  • Tea Tree Oil - prírodný antioxidant, odstraňuje prebytočnú mastnotu, dodá vlasom potrebnú vlhkosť a upokojuje pokožku

  • Mätový olej - poskytuje vlasovej pokožke osvieženie a upokojuje pokožku

  • Hodváb - obnovuje vlhkosť vo vnútri vlasov a dodáva im silu a lesk

  • Harmanček - chráni vlasy a udržuje ich silu. Vytvára prirodzenú vrstvu, ktorá je odolná proti poškodeniuPoužitie: naneste na vlasy, nechajte chvíľu pôsobiť a potom vlasy dôkladne opláchnite.
Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Farouk Systems bola založená roku 1986 v Houstone Farouk Shami, kaderníkom, ktorého poslaním je poskytovať profesionálnu vlasovú kozmetiku s najpokročilejšou americkou technológiou, založenou na vzdelávani, životnom prostredí a inovaciách.Pod značku Farouk Systems patria ďalšie populárne značky ako je napríklad CHI , Biosilk a Esquire Grooming. V roku 2001 značka Farouk Systems vyvinula vôbec prvú keramickú žehličku na vlasy a inšpirovala sa práve technológiou využívanou v NASA. Farouk Systems vlastní viac ako 20 patentov z oblasti starostlivosti o vlasy. Ako prvá značka predstavila farbu na vlasy bez amoniaku a začala vo vlasovej kozmetike používať hodvábne proteíny. V ich produktoch nájdete populárne účinné zložky ako je arganový olej, keratín, výťažky z olivovníka a feniklu.