Prečo práve Foamie Dry Shampoo Berry Blonde 40 g?
Rozmaznávajte svoje vlasy prírodnou vegánskou starostlivosťou od nemeckej značky Foamie, ktorá je šetrná voči životnému prostrediu a zároveň dopraje mdlým a zľahnutým vlasom okamžité osvieženie. Suchý šampón pre blond vlasy Foamie Dry Shampoo Berry Blonde je ideálny pomocník na okamžité osvieženie vlasov medzi umývaním a pre bohatý objem od korienkov po končeky. 100% prírodné zloženie obohatené o marocký íl a ryžový púder absorbuje prebytočný maz a zanecháva vlasy ľahké, pružné a svieže. Jemná textúra púdru a prirodzene sfarbené častice nezaťažujú vlasy a nezanechávajú žiadne zvyšky, zaručujú neviditeľný výsledok a prevoňajú vlasy krásnou vôňou malinových kvetov.

Suchý šampón Foamie Dry Shampoo Berry Blonde vo forme púdru neobsahuje žiadne aerosóly a je vyrobený iba z prírodných ingrediencií, je hypoalergénny a nie je testovaný na zvieratách. Vhodný pre všetky typy prírodných alebo zosvetlených blond vlasov. Zložením vhodný pre vegánov.

Marocký íl a ryžový púder: Absorbujú prebytočný kožný maz, nezaťažujú a nezanechávajú žiadne zvyšky vo vlasoch.
Jedinečné vlastnosti:
  • Suchý šampón pre prírodné či zosvetlené blond vlasy,
  • okamžité osvieženie vlasov medzi umývaním,
  • bohatý objem od korienkov po končeky,
  • je vyrobený iba z prírodných ingrediencií,
  • absorbuje prebytočný maz,
  • zanecháva vlasy ľahké a svieže, bez pocitu zaťaženia,
  • jemná vôňa malinových kvetov,
  • neviditeľný konečný výsledok,
  • je hypoalergénny a nie je testovaný na zvieratách,
  • zložením vhodný aj pre vegánov.
Ako použiť Foamie Dry Shampoo Berry Blonde 40 g?
Pred otvorením suchý šampón Foamie Dry Shampoo Berry Blonde dobre pretrepte. Aplikujte do dlaní ľahko rozotrite a naneste do vlasov alebo naneste priamo na vlasovú líniu a ľahko vmasírujte končekmi prstov. Potom vlasy vykefujte a upravte bežným spôsobom.
Zloženie Foamie Dry Shampoo Berry Blonde 40 g
Moroccan Lava Clay – Talc – Oryza Sativa (Rice) Powder – Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Powder – Parfum (Fragrance) – Limonene – Cital – Linalool

Rozmaznávajte svoju pokožku a vlasy prírodnou vegánskou starostlivosťou od nemeckej značky Foamie, ktorá spája prírodné ingrediencie s inovatívnymi technológiami a zároveň je šetrná voči životnému prostrediu. Tuhé produkty Foamie nie sú klasické tuhé mydlá, ktoré poznáme a prinášajú nový pohľad na naše denné rituály a postupy v oblasti krásy a starostlivosti. Obsahujú prírodné ingrediencie a za studena lisovaný syntetický detergent s optimalizovaným pH, ktorý je šetrný k vlasom aj pokožke a ľahko sa prispôsobí ich špecifickým potrebám. Každá rada má svoju unikátnu vôňu a špecifické ingrediencie, ktoré sú určené pre rôzne typy pleti, pokožky a vlasov. Všetky produkty sú 100% vegánske, šetrné voči prírode aj zvieratám a neobsahujú žiadne plastové častice ani látky, ako sú parabény, farbivá, sulfáty a silikóny.