Prečo práve Goldwell System Color Remover 150 ml?
Pre šetrné a bezpečné odstránenie nežiaduceho zafarbenia na čele, ušiach a rúk po použití prípravkov na farbenie vlasov, vyvinula značka Goldwell odstraňovač farby Goldwell System Color Remover.

Odstraňovač farby je veľmi jemná tekutina, ktorá bezpečne odstráni nežiaduce škvrny a fľaky po farbení vlasov. Má veľmi dobrú znášanlivosť a je dermatologicky testovaný.
Jedinečné vlastnosti:
  • Šetrne odstraňuje farbu z pokožky,
  • maximálne šetrné zloženie,
  • má dobrú znášanlivosť,
  • dermatologicky testovaný.
Ako použiť Goldwell System Color Remover 150 ml?
Odstraňovač farby naneste na kúsok vaty alebo vatového tampónu a niekoľkokrát postihnuté miesto dôkladne pretrite, až zafarbenie úplne zmizne. Na záver pleť ošetrite pleťovou vodou. Prípravok je určený len pre profesionálne použitie.
Zloženie Goldwell System Color Remover 150 ml
Aqua, Alcohol Denat., C11-15 Pareth-9, Sodium Carbonate, Sodium Bicarbonate.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.