Prečo práve Goldwell New Blonde Lotion 750 ml?
Vyvíjač Goldwell New Blonde Lotion je súčasťou farebného systému Goldwell New Blonde.

Technológia New Blonde poskytuje neutralizáciu teplých pigmentov, redukuje červené kontrasty melíru a dodáva vlasom prirodzený tón.
Ako použiť Goldwell New Blonde Lotion 750 ml?
Vyvíjač zmiešajte sa zosvetľujúcim krémom Goldwell New Blond Lifting Cream v pomere 1: 1. Zmiešanú zmes ďalej aplikujte na vlasy. Doba pôsobenia je 5 minút. Potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou a umyte vlasy šampónom.
Upozornenie:
  • Určené výhradne pre profesionálne použitie.
  • Skladujte na chladnom a suchom mieste.
  • Uchovávajte pred priamym slnečným svetlom.
  • Vyhnite sa kontaktu s očami.
  • Obsahuje peroxid vodíka.
Zloženie Goldwell New Blonde Lotion 750 ml:
Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-30, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate, Tetrasodium EDTA, Salicylic Acid.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.