Prečo práve Goldwell Elumen Color Mask 200 ml?

Farbíte si často svoje vlasy? Doprajte im po náročnom farbiacom procese chvíľku regenerácie s vyživujúcou maskou na vlasy Goldwell Elumen Color Mask.

Maska je špeciálne určená po farbení vlasov s farbami Goldwell Elumen a Elumen Play. Maska poskytuje vlasom maximálnu starostlivosť po farbení, predlžuje životnosť farby a to až po dobu 12 umytí vlasov a zachováva žiarivý lesk. Po aplikácii sa stanú vaše vlasy zamatovo hladkými a nádherne sa budú lesknúť.

Dodajte farbeným vlasom profesionálnu starostlivosť a tešte sa z dlhotrvajúcej krásnej farby každý deň.

Jedinečné vlastnosti:
  • Predlžuje životnosť farby,
  • dodáva vlasom hebkosť a lesk,
  • uľahčuje rozčesávanie,
  • stará sa o vlasy a dodáva im zdravý vzhľad,
  • pre farbené vlasy farbami Elumen a Elumen Play.
Ako použiť Goldwell Elumen Color Mask 200 ml?
Masku naneste po farbení vlasov do vlhkých dĺžok, nechajte 5-10 minút pôsobiť a dôkladne opláchnite.
Zloženie Goldwell Elumen Color Mask 200 ml
Water/Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Ester, Di-Propylene Glycol, Malic Acid, Lactic Acid, Panthenol, Amodimethicone, Ethylhexylglycerin, Cetrimonium Chloride, Trideceth-15, Trideceth-3, Alcohol, Phenoxyethanol, Fragrance/Parfum.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.