Prečo práve Goldwell Kerasilk Color Gentle Shampoo 250 ml?

Jemný šampón na farbené vlasy Goldwell Kerasilk Color s keratínom a olejom tamanu vlasy čistí a chráni pred vymývaním a vyblednutím farby. Taman olej lisovaný za studena je bohatý na prírodné antioxidanty a omega 3 mastné kyseliny. Vyniká svojimi regeneračnými účinkami. Keratín aktívne pôsobí na vlasovú štruktúru a uhladzuje nepoddajné vlasy. Šampón navyše vlasom poskytuje prirodzený objem a brilantný lesk. Pri pravidelnej starostlivosti bude vaša farba vlasov žiarivá a úplne dechberúca.Vlastnosti:
  • Šetrne vlasy čistí

  • chráni farbu vlasov pred vyblednutím a vymývaním

  • obsahuje keratín a tamanu olej

  • uhladzuje vlasovú štruktúru

  • dodáva brilantný lesk

  • má veľmi príjemnú kvetinovú vôňuAktívne zložky:
  • keratín

  • olej tamanuPoužitie:Šampón naneste na mokré vlasy, napeňte a potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup opakujte. Pre maximálny účinok používajte s kondicionérom Goldwell Kerasilk Color, ktorý posilňuje účinky šampónu a dodáva vlasom potrebnú výživu a žiarivý vzhľad farby.


Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.