Prečo práve Goldwell Kerasilk Revitalize Detoxifying Serum 100 ml?

Vlasová pokožka ovplyvňuje celkovú kvalitu vlasov. Je každý deň vystavená oxidačnému stresu, ktorý je hlavnou príčinou starnutia pokožky hlavy. Predovšetkým UV žiarenie pôsobí škodlivo tak na pokožku pleti, ako aj hlavy. V lete sa chránime opaľovacím krém s UV faktorom, ale na pokožku hlavy často zabúdame, to sa potom neblaho zobrazí na kvalite vlasov. Znečistené ovzdušie v mestách taktiež pôsobí škodlivo na naše vlasy. Chemický stres po použití nevhodných produktov a striedaní vysokých a nízkych teplôt v lete a zime zaťažuje vlasy a spôsobuje ich starnutie. Kerasilk Revitalize bol špeciálne navrhnutý, aby pôsobil proti všetkým aspektom, ktoré spôsobujú starnutie pokožky vlasov.

Goldwell Kerasilk Revitalize Detoxifying Serum intenzívne hydratuje suchú a citlivú pokožku hlavy. Zároveň efektívne odstraňuje lupiny a pôsobí proti nadmernému masteniu vlasov. Posilňuje vlasové korienky a celkovo spevňuje vlasové vlákno. Je najlepšou voľbou pre slabé a rednúce vlasy.

Jedinečné vlastnosti:
  • Pôsobí proti starnutiu vlasov,
  • zabraňuje tvorbe lupín,
  • vhodný na suchú a citlivú pokožku hlavy,
  • intenzívne hydratuje,
  • posilňuje vlasové korienky,
  • spevňuje vlasové vlákno,
  • revitalizuje vlasy,
  • chráni pred UV žiarením,
  • detoxikuje vlasy.
Ako použiť Goldwell Kerasilk Revitalize Detoxifying Serum 100 ml?
Nastriekajte na suché alebo vlhké vlasy ku korienkom a jemne vmasírujte. Neoplachujte. Používajte denne na dosiahnutie požadovaného výsledku.
Zloženie Goldwell Kerasilk Revitalize Detoxifying Serum 100 ml
Alcohol Denat. – Water/Aqua/Eau – Ectoin – Hydrolyzed Silk PG-Propyl Methylsilanediol – Hydrolyzed Keratin – Chondrus Crispus -Extract – Zinc PCA – Piroctone Olamine – Menthol – Propylene Glycol – Pentylene Glycol – Butylene Glycol – Phenethyl Alcohol – Fragrance/Parfum
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.