Prečo práve Goldwell Kerasilk Revitalize Nourishing Serum 100 ml?

Vlasová pokožka ovplyvňuje celkovú kvalitu vlasov. Je každý deň vystavená oxidačnému stresu, ktorý je hlavnou príčinou starnutia pokožky hlavy. Predovšetkým UV žiarenie pôsobí škodlivo tak na pokožku pleti, ako aj hlavy. V lete sa chránime opaľovacím krém s UV faktorom, ale na pokožku hlavy často zabúdame, to sa potom neblaho zobrazí na kvalite vlasov. Znečistené ovzdušie v mestách taktiež pôsobí škodlivo na naše vlasy. Chemický stres po použití nevhodných produktov a striedaní vysokých a nízkych teplôt v lete a zime zaťažuje vlasy a spôsobuje ich starnutie. Kerasilk Revitalize bol špeciálne navrhnutý, aby pôsobil proti všetkým aspektom, ktoré spôsobujú starnutie pokožky vlasov.

Goldwell Kerasilk Revitalize Nourishing Serum 100 ml je ideálny na suchú a citlivú pokožku hlavy, ktorá potrebuje hydratáciu. Má veľmi ľahkú textúru, príjemne sa nanáša a nemastí. Obsahuje Ektoín a extrakt z hroznových jadierok, ktoré pomáhajú vlasy vyživovať, zjemňovať a zvyšovať lesk vlasov.

Jedinečné vlastnosti:
  • Pôsobí proti starnutiu vlasov,
  • vyživuje a hydratuje pokožku,
  • vhodný na suchú a citlivú pokožku hlavy,
  • posilňuje vlasové korienky,
  • spevňuje vlasové vlákno,
  • revitalizuje vlasy,
  • zaistí dlhodobý lesk,
  • pôsobí proti oxidačnému stresu.
Ako použiť Goldwell Kerasilk Revitalize Nourishing Serum 100 ml?
Aplikujte k vlasovej pokožke rovnomerne na uterákom vysušené vlasy. Jemne vmasírujte. Neoplachujte. Vhodné na prírodné aj farbené vlasy.
Zloženie Goldwell Kerasilk Revitalize Nourishing Serum 100 ml
Water/Aqua/Eau - Butylene Glycol – Betaine - PEG-32 - Cetyl-PG Hydroxyethyl Palmitamide - Methyl Gluceth-20 – Ectoin - Hydrolyzed Silk PG-Propyl Methylsilanediol - Hydrolyzed Keratin - Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Carbomer - Sodium Methyl Cocoyl Taurate - Aminomethyl Propanol – Panthenol -Arginine – Glycerin – Alcohol - Thujopsis Dolabrata Branch Extract - PEG-40 Hydrogenated Castor Oil – Tocopherol - Pentylene Glycol - Eucalyptus Globulus Leaf Extract – Methylparaben – Phenoxyethanol- Fragrance/Parfum
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.