Prečo práve Goldwell Kerasilk Reconstruct Conditioner 200 ml?

Poškodené namáhané vlasy potrebujú intenzívnu hĺbkovú regeneráciu a výživu. Keď schádza vlasom vystaveným častému farbenie či stylingu výživa, vyznačujú sa hrubosťou, štiepením končekov, sú príliš vysušené, bez lesku a elasticity. S kondicionérom Goldwell Kerasilk Reconstruct ľahko docielite zase zdravých a krásne vyzerajúcich vlasov. Kondicionér hĺbkovo vyživuje vlasové vlákno, navracia mu stratenú vitalitu, hebkosť a dlhotrvajúci lesk.Pre ľahké rozčesávanie bez lámanie končekov nezabúdajte tiež na správny výber kefy na vlasy. Pre poškodené vlasy sú vhodné kefy so štetinami z diviaka či kefy Tangle Teezer, ktoré vlasy jemne rozčesávajú, bez toho aby ich ťahali, lámali a dodávajú vlasom žiarivý lesk.Vlastnosti:
  • Vyživuje a regeneruje

  • uhladzuje povrch vlasu

  • dodáva zdravý vzhľad

  • uľahčuje rozčesávanie

  • obohatený o keratín a kyselinu hyaloveilovou

  • vlasy budú lesklé a hebké na dotykAktívne zložky:
  • keratín

  • kyselina hyaloveilováPoužitie:Kondicionér naneste na vlhké vlasy, nechajte 2-3 minúty pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.


Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.