Prečo práve Goldwell Kerasilk Reconstruct Intensive Repair Pre-Treatment 125 ml?

Sú Vaše vlasy zničené od častého farbenia, trvalej či tepelného stylingu? Máme pre vás riešenie, ako vlasom navrátiť stratenú vitalitu, silu a dlhotrvajúci lesk. Intenzívna regeneračná starostlivosť Goldwell Kerasilk Reconstruct posilňuje a vypĺňa extrémne namáhané časti vlasov, ktorým navyše dodáva výživu a intenzívnu regeneráciu. Obsiahnutý keratín uhladzuje povrch vlasu a kyselina hyaloveilová, podporí intenzívnu regeneráciu. Kyselina hyaloveilová na povrchu vlasu zostáva aj po umytí vlasov, tým chráni vlasové vlákno pred poškodením a intenzívne ho obnovuje. Pri pravidelnej starostlivosti získajú Vaše vlasy zdravý vzhľad, žiarivý lesk a zamatovú hebkosť.Vlastnosti:
  • Posilňuje a obnovuje

  • chráni vlasy pred poškodením

  • dodáva dlhotrvajúci lesk a hebkosť

  • opravuje poškodené miesta vlasov

  • vhodná pre silne poškodené vlasyAktívne zložky:
  • keratín

  • kyselina hyaloveilováPoužitie:Starostlivosť používajte pred aplikáciou rekonštrukčnej starostlivosti Goldwell Kerasilk Reconstruct Intensive Repair Treatment.Nastriekajte do vlhkých, uterákom vysušených vlasov, aplikujte rekonštrukčnej starostlivosti Goldwell Kerasilk Reconstruct Intensive Repair Treatment, nechajte pôsobiť podľa návodu a následne dôkladne opláchnite.


Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.