Prečo práve Goldwell System Hydrator Hydrating Treatment 400 ml?

Hydratačná vlasová starostlivosť Goldwell System je doplnková nezaťažujúca starostlivosť pomáhajúca počas procesu služieb Goldwell zameraných na zmenu tvaru vlasov. Zlepšuje rozčesávanie a zaisťuje následnú hydratáciu poddajné a zdravo vyzerajúce vlasy.

Jedinečné vlastnosti:

  • Hydratuje a vyhladzuje povrh vlasu
  • uľahčuje rozčesávanie
  • dodáva zdravý vzhľad

Ako používať Goldwell System Hydrator Hydrating Treatment 400 ml?

Hydratačnú vlasovú starostlivosť naneste na vlhké vlasy a opláchnite.

Zloženie Goldwell System Hydrator Hydrating Treatment 400 ml:

Water/Aqua/Eau - Cetearyl Alcohol - Propylene Glycol - Steartrimonium Chloride - Isopropyl Palmitate - Mineral Oil / Paraffinum Liquidum - Huile minérale - Hdydroxyethylcellulose - Isopropyl Myristate - Panthenol - Amodimethicone - Isopropyl Alcohol - Glycerin - Betaine - PEG-11 Methyl Ether Dimethicone - Ethylhexylglycerin - Lactic Acid - Polyquaternium-39 - PPG-5Buteth-5 - Trideceth-12 - Cetrimonium Chloride - Glyoxylic Acid - Sodium Hydroxide - Sodium Cocoaphoacetate - Topopherol - Phenoxyethanol - Methylparaben - Sodium Beznzoate - Fragrance / Parfum - Linalool

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.