Prečo práve Goldwell StyleSign Curls & Waves Twist Around Curls Styling Spray 200 ml?
Potrebujete skrotiť divoké vlasy, ktorým chýba správny tvar, sú nepoddajné a rozlietané na všetky strany? Podporte elegantný vzhľad vlnitých a kučeravých vlasov. Stylingový sprej 2v1 Goldwell StyleSign Curls & Waves Twist Around Curls Styling Spray pre vlnité a kučeravé vlasy poskytuje tepelnú ochranu až do 200 ° C, dodáva vlasom tvar, pevnosť a pružnosť. Nová vylepšená technológia obsahuje unikátny komplex FlexPROtec, špeciálne polyméry a bambusové proteíny, ktoré poskytujú vlasom flexibilitu a pružnosť a zároveň zachovávajú prirodzený vzhľad. Unikátny elastomér a UV filter chráni vlasy pred vyblednutím farby, škodlivým UV žiarením a poškodením spôsobeným tepelným stylingom. Ľahká textúra spreja nezaťažuje ani nezlepuje vlasy, eliminuje krepatenie a dodáva žiarivý lesk. Pre dokonale skrotené a pružné vlny kučeravých či vlnitých vlasov.

FlexPROtec: Dodáva vlasom flexibilitu a pružnosť a zachováva prirodzený vzhľad vlnitých či kučeravých vlasov.

Unikátny elastomér a UV filter: Chráni vlasy pred vyblednutím farby, škodlivým UV žiarením a poškodením spôsobeným tepelným stylingom.
Jedinečné vlastnosti:
  • Stylingový sprej 2v1 pre vlnité a kučeravé vlasy,
  • poskytuje silnú fixáciu vlasov,
  • udržuje prirodzený vzhľad vlnitých a kučeravých vlasov,
  • zachováva vlasy pružné a flexibilné,
  • poskytuje tepelnú ochranu až do 200 ° C,
  • chráni pred UV žiarením a blednutím farby,
  • zabraňuje krepovateniu vlasov a dodáva žiarivý lesk.
Ako použiť Goldwell StyleSign Curls & Waves Twist Around Curls Styling Spray 200 ml?
Pred použitím sprej Goldwell StyleSign Curls & Waves Twist Around Curls Styling Spray dobre pretrepte a nastriekajte do umytých, vlhkých vlasov od stredných dĺžok po končeky. Vlasy už neoplachujte, rozčešte a vyfúkajte fénom alebo nechajte voľne uschnúť, potom pokračujte v úprave obvyklým spôsobom. Sprej môžete použiť aj na suché vlasy.
Zloženie Goldwell StyleSign Curls & Waves Twist Around Curls Styling Spray 200 ml
Aqua (Water, Eau) – Alcohol Denat – Dimethyl Ether – Acrylates Copolymer – Aminomethyl Propanol – Propylene Glycol – Ethylhexyl Methoxycinnamate – Isopropyl Alcohol – Polysilicone-28 – Alohol – Bambusa Vulgaris Shoot Extract – PEG-8 – Parfum (Fragrance) – Alpha-Isomethyl Ionone – Hexyl Cinnamal – Limonene - Linalool
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.