Prečo práve Indola CC2 250 ml?

Bezoplachový kondicionér 2 v 1 v spreji na farbené vlasy Indola CC2 umožňuje kaderníkom vykonávať farbenie bezpečne as istotou. Sprej vlasy vyživuje a dodá im lesk, uľahčuje rozčesávanie a vyrovnáva porézne štruktúry vlasov pred farbením. Tým pomáha dosiahnuť rovnomerné farebné výsledky a zároveň chráni silne porézne štruktúry vlasov pred ďalším poškodením.

Jedinečné vlastnosti:
  • dodá vlasom lesk a uľahčuje rozčesávanie
  • pomáha dosiahnuť rovnomerné farebné výsledky
  • chráni porézne struktury vlasov pred ďalším poškodením
  • odstraňuje krepovatenie a zanechá vlasy hladké
  • veganský produkt
Ako použiť Indola CC2 250 ml?

Pred použitím pretrepte a po použití neoplachujte. Aplikujte na vysoko porézne vlasy na prípravu bázy na farbenie. Aplikujte po dokončenom farbení, aby ste vlasom dodali lesk, jemnosť a uľahčili rozčesávanie. Aplikujte doma ako nezaťažujúci kondicionér, ktorý odstráni krepovatenie a zanechá vlasy hladké.

Upozornenie:
  • Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov.
Zloženie Indola CC2 250 ml:

Aqua (Water, Eau), Trisiloxane, Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Tocopheryl Acetate, Lanthanum Chloride, Hydrolyzed Soy Protein, Panthenol, Dimethiconol, Polyquaternium-16, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Parfum (Fragrance), Lactic Acid, Sodium Benzoate, Citric Acid, Alpha-Isomethyl Ionone

Indola je medzinárodná nemecká značka, ktorá je určená exkluzívne pre kaderníkov. Mladá, svieža a plná nápadov, ktorá oslavuje predovšetkým inovatívnych, nezávislých kaderníkov. Produkty značky Indola sú inšpirované najnovšími trendmi, preto sú vždy ľahko rozpoznané a vysoko žiadané ako profesionálmi, tak ich klientov. Produkty Indola sú inovatívne a presne cielené. Ich aplikácia je jednoduchá a zaručuje perfektné výsledky. Indola okrem prípravkov pre starostlivosť o vlasy ponúka aj prípravky na farbenie a melírovanie, ale aj stylingové prípravky. Kvalitné prípravky značky Indola obsahujú aktívne zložky zaručujúce tú najlepšiu starostlivosť pre vaše vlasy.