Prečo práve Indola Style Finish Flexible Hair Spray 500 ml?
Finálna úprava účesu nikdy nebola jednoduchšia! Lak na vlasy Indola Style Finish Flexible Hair Spray zaistí spevnenie po celý deň, zanechá vlasy flexibilné a prirodzené. Chráni vlasy pred vlhkosťou a poveternostnými vplyvmi. Obsahuje UV filtre, vďaka ktorým ochráni farbu pred vyblednutím.

Indola Style Finish Flexible Hair Spray je vhodný pre všetky typy vlasov, nezlepuje a dodáva jemný lesk. Zanechá vlasy pružné, nevysušuje a nezaťažuje vlasy. Veľmi ľahko sa vyčesáva. Pre dodanie objemu nastriekajte lak v predklone ku korienkom vlasov. Ak chcete zabrániť elektrizovaniu účesu, nastriekajte trochu laku na vlasy na Váš obľúbený hrebeň či kefu a vlasy prečešte.
Jedinečné vlastnosti:
  • Fixuje účes,
  • stredný stupeň fixácie č.2,
  • dodáva jemný lesk,
  • nezlepuje vlasy,
  • ľahko sa vyčesáva,
  • chráni pred UV žiarením,
  • nevysušuje a nezaťažuje vlasy.
Odporúčame
Ako použiť Indola Style Finish Flexible Hair Spray 500 ml?
Nastriekajte na hotový účes zo vzdialenosti 15-30 cm.
Zloženie Indola Style Finish Flexible Hair Spray 500 ml
Dimethyl Ether - Alcohol denat.* - Aqua (Water, Eau) - Octylacrylamide/Acrylates/ Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer - Aminomethyl Propanol - Parfum (Fragrance) - Benzoic Acid - Limonene - Linalool - Benzyl Salicylate - Benzyl Alcohol * Vol. 40,7 %
Indola je medzinárodná nemecká značka, ktorá je určená exkluzívne pre kaderníkov. Mladá, svieža a plná nápadov, ktorá oslavuje predovšetkým inovatívnych, nezávislých kaderníkov. Produkty značky Indola sú inšpirované najnovšími trendmi, preto sú vždy ľahko rozpoznané a vysoko žiadané ako profesionálmi, tak ich klientov. Produkty Indola sú inovatívne a presne cielené. Ich aplikácia je jednoduchá a zaručuje perfektné výsledky. Indola okrem prípravkov pre starostlivosť o vlasy ponúka aj prípravky na farbenie a melírovanie, ale aj stylingové prípravky. Kvalitné prípravky značky Indola obsahujú aktívne zložky zaručujúce tú najlepšiu starostlivosť pre vaše vlasy.