Prečo práve Invisibobble Bunstar The Traceless Bun Tool?
Zažeňte nudu všedných dní kreatívnym a štýlovým účesom. Špirála do vlasov Invisibobble Bunstar Traceless Bun Tool je štýlový pomocník pre jednoduché vytvorenie elegantného drdolu, ktorý dokonale podčiarkne váš vzhľad pre akúkoľvek príležitosť. Špirála kombinuje unikátny tvar inšpirovaný gumičkou Invisibobble Original a hladký antibakteriálny plastový materiál, vďaka tomu špirála zaručuje vysoký komfort pri nosení, nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky, neťahá vlasy a zabraňuje bolestiam hlavy aj pri celodennom nosení. Matný povrch zabraňuje elektrizovaniu vlasov, neskĺzava a je k vlasom veľmi šetrný.

Špirála do vlasov Invisibobble Bunstar The Traceless Bun Tool je štýlovým pomocníkom na vytvorenie elegantného či ležérneho drdolu ľahko a rýchlo. Jednoducho sa do vlasov vkladá aj vyberie bez strapatenia či lámania vlasov.

Špirálový tvar: Unikátny tvar špirály stočenej v smere hodinových ručičiek, pevne fixuje účes a zaručuje vysoký komfort pri nosení bez otlakov a bolesti.

Matný povrch: Zabraňuje skĺzavaniu z vlasov a zároveň eliminuje elektrizovanie vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Štýlový pomocník pre jednoduché a rýchle vytvorenie obľúbeného drdolu,
  • unikátny tvar a materiál zaručuje komfortné nosenie po celý deň,
  • nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • ľahko sa vyberie bez strapatenia či lámania vlasov,
  • pevná fixácia účesu po celý deň bez bolesti hlavy,
  • matný povrch sa nešmýka z vlasov a zabraňuje elektrizovaniu vlasov,
  • neobsahuje žiadny kov a nemá ostré hrany,
  • nadčasový a elegantný dizajn.
Ako použiť Invisibobble Bunstar Traceless Bun Tool?
Najskôr zmotajte vlasy do copu a vytvorte drdol v tvare slimáka. Potom priložte špirálu Invisibobble Bunstar Traceless Bun Tool tak, aby obe vidlice mohli preťať drdol a pootočte v smere špirálového točenia. Pri znečistení umyte vodou a nechajte uschnúť.
Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.