Prečo práve Invisibobble Multiband True Black?
Buďte šik pri akejkoľvek športovej činnosti, či už beháte, cvičíte jogu alebo posilňujete, vždy môžete podčiarknuť váš štýl správnym doplnkom. Multifunkčná čelenka do vlasov v čiernej farbe Invisibobble Multiband True Black drží vlasy na svojom mieste bez otlaku a bez bolesti. Pružný a mäkký povrch bez kovového spoja, je k vlasom veľmi šetrný a prispôsobivý, absorbuje pot a zabraňuje padaniu vlasov do tváre. Jemné silikónové pásky poskytujú protišmykový efekt, ktorý eliminuje kĺzanie po vlasoch a zaisťuje, aby členka držala na mieste pri akejkoľvek činnosti.

Integrovaná gumička Invisibobble Slim umožnuje zároveň vlasy stiahnuť do copu, zaručuje vysoký komfort pri nosení, nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky, neťahá vlasy a zabraňuje bolestiam hlavy aj pri celodennom nosení.
Jedinečné vlastnosti:
  • Multifunkčná čelenka do vlasov 2v1,
  • integrovaná gumička umožňuje zopnutie vlasov do copu,
  • jemné silikónové pásky poskytujú protišmykový efekt,
  • nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • pevná fixácia vlasov po celý deň bez bolesti hlavy,
  • vhodné pre športové aktivity a cvičenia,
  • nadčasový a minimalistický dizajn v čiernej farbe.
Ako použiť Invisibobble Multiband True Black?
Gumičku Invisibobble Multiband True Black umiestnite do vlasov nad čelo. Môžete ľubovoľne kombinovať so stiahnutými alebo rozpustenými vlasmi, podľa vašej nálady.
Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.